Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Z jaką firmą przeprowadzka w Warszawie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.12, 13:26
    Przeprowadzam się na drugi koniec Warszawy i musze przewieźć wszystko z mieszkania w dość krótkim czasie Jakieś drobne rzeczy to nie problem, ale uzbierało się mnóstwo pudeł, książek, sprzętów... Możecie polecić mi jakąs dobrą firmę do przeprowadzek? Najlepiej sprawdzoną i niedrogą.
    Edytor zaawansowany
    • mrukmrukmruk 15.03.12, 09:59
      Od siebie mogę polecić Japę, są naprawdę solidni i kompetentni, można im powierzyć dobytek, przewiozą bez problemu i bez szwanku. Do tego są całkiem niedrodzy.
    • Gość: Keen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.13, 15:19
      Polecam firmę Megam
    • Gość: lili IP: *.home.aster.pl 05.04.12, 01:42
      Polecam DTS Przyjemne Przeprowadzki - na pewno się nie zawiedziesz, warto!
    • vkleopard 17.05.12, 09:08
      O Japie już słyszałem, w sumie w większości pozytywne opinie, oferują niezłe ceny, są szybcy i solidni. Działają na warszawskim rynku od 20 paru lat, więc mają doświadczenie.
    • Gość: były pracownik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.08.12, 15:57
      Pracowałem dla tej firmy i odradzam wszystkim. Koleś płaci 9 zł za godzinę chłopakom, kto za takie pieniądze będzie uważał na meble. Chłopaki żeby dorobić muszą kombinować jak naciągnąć klienta. Mają na godziny więc strasznie wolną pracują. Zresztą sami się przekonacie, jak poniszczą meble albo coś zginie to żeby nie było że nie mówiłem. Nie znam drugiej takiej firmy tam nikt nikogo nie szanuje. Odradzam japę z całego serca
    • Gość: Arek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.12, 15:55
      Dokładnie, facet myśli, że skoro jest znany to może robić co chce. Nie zatrudniłbym go chociażby przez to jak traktuje pracowników. Nie można przyczyniać się do takiego zachowania. To tak jakbyśmy kupowali kradzione telefony i narzekali, że przestępczość rośnie :) Zdecydowanie odradzam Jape, a większość opinii zapewne dodanych przez pracowników.
    • Gość: Joasia35 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.12, 21:21
      Moge polecić firmę megam, www.megam-przeprowadzki.pl
      Wszystko mogą zrobić za Ciebie, albo jak tam się dogadacie:)
    • Gość: Anitka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.12, 17:05
      Masz rację, zadzwoniłam do nich i rzeczywiście - sympatyczny pan odpowiedział mi na wszystkie pytania, cena przystępna :) Spodobało mi się to, że pomimo korków itd. cena nie uległa zmianie. Inni chcieli od godziny, co moim zdaniem jest strasznym naciąganiem. Przyjdzie ci taki jeden z drugim i się poobijają, żeby więcej zarobić. Polecam Megam :)
    • Gość: Przeprowadzki IP: *.dynamic.chello.pl 30.11.12, 18:25
      Przeprowadzki w Warszawie, plus całe województwo mazowieckie - przeprowadzki-stolica.pl
    • przeprowadzki9 30.11.12, 18:29
      Gość portalu: Przeprowadzki napisał(a):

Poprawny adres www to przeprowadzki-stolica.pl
    • Gość: cactus IP: 83.142.186.* 04.12.12, 13:28
      Moim zdaniem bardzo dobra jest japa, mają kompetentnych pracowników, nie robią problemów z wyceną, są szybcy i solidni. Doświadczenie - 22 lata na rynku - też działa na ich korzyść.
    • tftf 12.12.12, 09:49
      Przeprowadzki, a właściwie firmy przeprowadzające w Warszawie znam trzy, jednak tylko jedną z czystym sumieniem mogę polecić, jest to firma Eleganckie Przeprowadzki www.przeprowadzki-warszawskie.pl dla osób przeprowadzających się w Warszawie wypożycza za darmo kartony
    • Gość: Arek IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.13, 14:04
      Przeprowadzki Warszawa - sprawdziłem, korzystałem dwa razy, mogę polecić.
    • tftf 12.12.12, 10:46
      Przeprowadzki Warszawa to usługa która jest specjalnie skierowana dla osób przeprowadzających się w warszawie, w niej między innymi darmowe kartony, brak liczenia kilometrów na terenie warszawy i inne. Zobacz szczegóły usługi "Przeprowadzki Warszawa" przeprowadzki-warszawskie.pl/przeprowadzki-warszawa.html
    • Gość: Maciej IP: *.centertel.pl 17.12.12, 16:59
      Ja korzystałem ostatnio z usług firmy Megam. Fajni ludzie,szybko i sprawnie działający.
      Naprawdę polecam tą ekipę.To ich strona megam-przeprowadzki.pl
    • Gość: Kaśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.13, 15:23
      Także mogę polecić, naprawdę kompetentna ekipa.
    • Gość: Kacper IP: *.centertel.pl 27.06.12, 13:11
      Kleks, tel 798338229
    • Gość: zadowolony-marek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.08.12, 15:44
      Po dwudziestu paru latach musiałem się przeprowadzić. Samo pakowanie to szok. Ale dzięki tej firmie i jej pracownikom odczułem wielką ulgę.Super przyjaźni ludzie,super fachowa obsługa,pełen profesjonalizm.Polecam z całego serca.Oby było na rynku więcej tak rzetelnych firm(także w innych dziedzinach).Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i polecam innym.
      Firma AMIGO Przyjazne- Przeprowadzki super zorganizowani i nie drodzy
    • Gość: vałka IP: 83.142.186.* 14.11.12, 11:45
      Moim zdaniem bardzo dobra jest Japa, którą wymienił już któryś z użytkowników. Są tani, ale przy tym solidni i kompetentni, znają się na rzeczy, dobrze zabezpieczają przewożone "dobra".
    • Gość: kaha_org IP: *.dynamic.chello.pl 15.11.12, 00:04
      Polecam Amigo, przyjezdzaja, oceniaja wielkosc przeprowadzki i wtedy daja wycene, pracuja do upadlego, nie na godziny. Poszlo sprawnie, bez jakichkolwiek zniszczen i profesjonalnie w kazdym calu. I tanio.
    • tftf 12.12.12, 10:14
      Przeprowadzki w Warszawie www.przeprowadzki-warszawskie.pl szczególnie ich polecam, ponieważ mają specjalne udogodnienia dla osób przeprowadzających się w Warszawie. Przyniosą ze sobą darmowe kartony, papier pakowy, folię bąbelkową, wszystko spakują, zabezpieczą i przeprowadzą Cię do nowego lokalu zanim się obejrzysz. Cała przeprowadzka jest w rozsądnej cenie. Na prawdę zorganizowana ekipa. Przeprowadzają mieszkania, oraz wykonuja przeprowadzki firm.
    • radiomis 12.12.12, 12:05
      tftf - ty zawsze polecasz firme, w ktorej pracujesz.
      wyszukiwarka SPAMU tftf
      --
      Wpisz miasto, w ktorym sie urodziles
    • kuku-na-muniu8 25.01.13, 14:12
      Ja korzystałam z usług dużej firmy transportowej. Szybko, sprawnie i z ręcznym rozładunkiem na miejscu. Polecam sprawdzić ich ofertę: fracht.pl/oferta/rodzaj/logistyka-mebli/
    • Gość: Karol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.13, 09:47
      w ciemno mogę Ci polecić firmę Aksel tu masz kontakt do nich 501 501 291 .
      miałem z nimi przeprowadzkę już 2 razy firma jest solidna i nie mam do niej zarzutów to jest ich strona www.przeprowadzki-aksel.pl/kontakt.html. Pozdrawiam i polecam .
    • Gość: Olga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.13, 22:04
      Naprawdę polecam firmę MEGAM, www.megam-przeprowadzki.pl
      Panowie są tak sympatyczni w swym profesjonaliżmie, że aż chce się do nich jak najszybciej wracać :)
    • Gość: Maciek IP: *.play-internet.pl 22.05.14, 14:44
      Ja korzystałem 2 razy z usług firmy DSP Movers i jestem naprawdę zadowolony z ich pracy. Szybko i fachowo zajęli się moimi rzeczami. www.dsp-przeprowadzki.pl polecam.
    • milamar1 06.04.13, 09:15
      Tu masz dobrą i tanią firmę: e-bazafirm.net/przeprowadzki-warszawa-s-16301.html
    • Gość: spidermenka IP: *.devs.futuro.pl 05.02.14, 20:54
      z możliwie najlepszą, żeby przeprowadzka poszła szybko i sprawnie, bo ja bardzo nie lubię się przenosić, a jeśli chodzi o doświadczenia to bardzo miło wspominam przeprowadzkę z japą, poszło szybko i sprawnie.
    • Gość: reee IP: 82.160.248.* 07.04.13, 13:54
      ARKA-TRANSPORT-EURO

Warto zapytać u nich
    • Gość: Endriu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.13, 15:22
      Wszyscy tylko nie Japa! Mówię poważnie, utrzymują się na rynku tylko dzięki temu, że ludzie błędnie myślą, że jak mają duże doświadczenie to są dobrzy. A i bym zapomniał, jeszcze potrafią dobrze robić AUTOreklamę :)
      Poczytajcie prawdziwe opinie na necie to zmienicie zdanie.
    • Gość: Baśka IP: *.free.aero2.net.pl 23.08.13, 15:55
      Polecam firmę Megam, są naprawdę ok.
    • Gość: Ba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.14, 17:30
      Potwierdzam , MEGAM
    • Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.14, 14:11
      Witam osobiście polecam firme przeprowadzkowa APM
      Przeprowadzki APM
      Sam ostatnio się przeprowadzałem, skorzystałem z ich
      oferty i dostałem bardzo korzystny rabat.
    • Gość: Agnieszka IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.14, 11:42
      Polecam DTD Przeprowadzki.Nie naciągają na godziny ,lub dodatkowe opłaty.Kartony gratis

dtd-przeprowadzki.pl
      602212745
    • Gość: korkowa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.05.14, 14:18
      o, też znam firmę, która zapewnia kartony na czas przeprowadzki, jak dla mnie super sprawa, bo nie trzeba prosić po sklepach o pudełka itp www.przeprowadzki-marmad.pl - tu można więcej szczegółów o nich podłapać
    • Gość: liliana IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.05.14, 14:32
      Jesli chcecie sprawnej i szybkiej, a przy tym nie jakies bardzo drogiej przeprowadzki to polecam firmę Emka Trans , niedawno sie z nimi przeprowadzalam i są naprawdę solidni :)
    • marcin10-1 24.05.14, 08:53
      Ja polecam firmę GLOBAL MOVERS przeprowadzki Kraków, są bardzo dobrzy w tym co robią i cen mają konkurencyjne, więcej informacji na stronie POLECAM Tekst linka
    • Gość: oleczka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.06.14, 14:18
      BArdzo dobrą firma przeprowadzkową jest równiez Emka Trans , miesiac temu moi rodzice sie przeprowadzali do domu na wsi i naprawde szybko cała przeprowadzke udało się zakończyc ;) a balismy sie,ze bedzie to długo trwało..
    • Gość: komula IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.07.14, 13:09
      Jak ktoś jest z warszawy to może skorzystac z firmy www.autor.pl sa solidni i fajnie mi się z nimi współpracowało.
    • nimwstaniedzien 08.11.14, 12:39
      ja o japie słyszałam sporo dobrego, więc może na nich postawisz? No i mają bardzo fajny poradnik na stronie, co na pewno ułatwi pakowanie i przewożenie rzeczy.
    • Gość: Kubalak IP: *.proxfree.com 12.05.14, 17:28
      Podstawę naszej oferty stanowi transport drogowy. “KUBALAK” dysponuje samochodami do 3,5t o kubaturze 22,5m3 i ładowności 1600kg (kontenery 8-paletowe ). Przesyłki są monitorowane (system GPS) w czasie całego trwania transportu, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo, informacje o ich lokalizacji, jak również pewność i terminowość dostawy.
      Doświadczenie zebrane w dotychczasowej działalności pozwala nam wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, a wysoko wykwalifikowany personel zapewnia usługi najwyższej jakości.
      Dlaczego wybrać “KUBALAK”?
      Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji usług
      Gwarantujemy Państwu pewność i terminowość dostaw
      Udzielamy szybkiej informacji, gdzie w danym momencie znajduje się Państwa przesyłka
      Zapewniamy bezpieczeństwo dostaw dzięki własnemu taborowi, doświadczonemu personelowi i ubezpieczeniu towaru (OCP z PZU)
      Dzięki doświadczeniu w branży i wykwalifikowanej kadrze służymy Państwu natychmiastową pomocą w rozwiązaniu problemu
      Kompleksowa realizacja naszych usług pozwoli usprawnić Państwa działania, dodatkowo zaoszczędzić czas i pieniądze
      Firma “KUBALAK” potrafi się skutecznie dopasować do Państwa potrzeb.
      przeprowadzki-kubalak.pl
    • Gość: bold IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.05.14, 15:31
      A ja w czasie przeprowadzki musiałam skorzystać z alternatywy jak chodzi o firmę transportowa, bo po prostu musiałam wynieść się z domu, a jeszcze nie mieliśmy kluczy do nowego. W związku z tym gdzieś trzeba było składować rzeczy, o wiadomo - człowiek człowieka przyjmie, no ale całe mieszkanie już trudno... Wykorzystaliśmy więc magazyny self storage kangu24.com i przyznam, że to okazał się strzał w dziesiątkę! :)
    • Gość: dominikagar IP: *.centertel.pl 16.06.14, 14:05
      Ja korzystam z firmy warszawa.przeprowadzki.pl/ . Wysoki standard, bezpiecznie,szybko.
    • nimwstaniedzien 08.11.14, 19:24
      grunt by wiedzieli, co robią i znali się na rzeczy, a japie na pewno nie można odmówić i zaangażowania w pracę i doświadczenia, nie wiem ile działają na rynku, ale chyba z dwadzieścia lat. A to na pewno przekłada się na to że się na rzeczy znają jak mało kto.
    • Gość: myminf IP: *.play-internet.pl 01.07.14, 18:50
      ja korzystałem z usług japy i nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy, świetni i pomocni panowie szybko i sprawnie wszystko poszło
    • arie-tka 10.02.15, 17:59
      Jak dla mnie firma Megam jest bezkonkurencyjna. Wszystko przebiega sprawnie i bardzo kulturalnie. Panowie są wyjątkowo silni dzięki czemu nawet największe gabaryty nie stanowią dla nich problemu. Ale przede wszystkim atmosfera, której się nie zapomina :)
      www.megam-przeprowadzki.pl
    • beckasa 23.12.16, 10:10
      Również polecam. Najlepsi :)
    • 1984-maniek 22.02.15, 20:52
      Po raz drugi korzystałem z usług firmy AMIGO. Pierwszy raz przeprowadzali mi mieszkanie z Warszawy do Belgi. Drugi raz z Belgi do domu pod Warszawą. Pierwszym razem jak i drugim razem przeprowadzali mnie Ci sami panowie. Super zabezpieczają rzeczy które przewożą. Jestem bardzo zadowolony z podejścia pracowników AMIGO do mojej przeprowadzki. Fachowcy dla mnie nr 1. Przeprowadzali też mojego brata na Warszawie i dwóch kolegów, również byli bardzo zadowoleni z usługi. Polecam bo firma warta polecenia. Mariusz Borek
    • karolina.dykiel 24.04.15, 12:14
      ja ze swojego doświadczenia mogę polecić firmę Ichtis. Szybko, sprawnie i przyjemnie. To była już trzecia wyprowadzka w życiu, ale zdecydowanie najlepiej będę ją pamiętać dzięki tej firmie.
    • karola558 12.05.15, 11:32
      hej
      ta przeprowadzkiwiki.pl jest według mnie najlepsza:) i ceny bardzo dobre mają więc ja dużo nie straciłam to na pewno i ty nie wydasz :)
    • jan778 12.05.15, 11:54
      polecam bardzo te firmę max-przeprowadzki.pl ponieważ mi pomogli niesamowicie:) no i są niedrodzy:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.