Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jakiej firmy kupować wannę akrylową

IP: *.jelenia.com 10.05.04, 11:59
    Poczytałam trochę na temat "wojen" zwolenników i przeciwników wanien
    akrylowych ja lubię ciepełko i decyzja zapadła - akrylowa. Ale teraz bardzo
    proszę o radę jakiej firmy kupować wannę?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: mac1 IP: *.katowice.pl 10.05.04, 12:41
      Ja postawiałem na KOŁO (Pasja). Używam już 1,5 roku. Jest OK. Unikaj czeskich,
      podobno gorszy akryl i są cieńsze. Pzdr.
    • Gość: akiw75 IP: 149.156.186.* 29.05.14, 21:13
      Mam w domu wannę PMD Piramida, od remontu łazienki 11 lat temu z wanną nic złego się nie dzieje. Z czystym sumieniem mogę ją polecić.
    • 28.11.16, 16:05
      Zależy jaka Cie interesuje - wolnostojąca? Prostokątna, sześciokątna, okrągła? A może w ogóle asymetryczna? Jesli szukacie inspiracji to fajne rzeczy znajdziecie tutaj: www.idealnalazienka.eu/k80,wanny-wanny-akrylowe.html Polecam!
    • 28.12.16, 14:36
      Podpowiadałbym systemy od Schedpol. Ofertę mają rozbudowaną bo poza samymi brodzikami czy wannami są też obudowy czy odpływy z maskownicami, więc generalnie można się dość wszechstronnie tutaj zaopatrzyć jeśli ktoś remontuje łazienkę. Dobra polska jakość, bazują na wysokogatunkowych materiałach. Sam widzę po brodziku, który na tle poprzedniego jest o wiele bardziej stabilny i w ogóle łatwiej go doczyścić, nie zbiera tak wilgoci.
    • 02.02.17, 14:52
      Witam! Doskonalę Cię rozumiem, ponieważ sama zdecydowałam się na wannę akrylową! Ja mam tę pomyslowalazienka.pl/p/28/2090/wanna-ferrano-170x80-wanny-wolnostojace-wanny.html Zawsze marzyłam o wolnostojącej wannie - naoglądałam się filmów :) No i wreszcie ją mam! Z wanny jestem zadowolona, nawet bardzo - jest wygodna i idealna na długie kąpiele.
    • 25.05.17, 14:31
      Najlepsze wanny są od polskich producentów i to tych małych gdyż są wykonywane solidnie i najlepszych surowców i zawsze można się dogadać i dokładnie poznać jak i z czego jest zrobiona.Np Armipol z Łodzi.
      Wannę się buduje lub wytwarza,produkcja masowa to to akryl i imade in china, takie same wanny o różnych nazwach.Grubości ścianek podawane w opisach wanien akrylowych to mit!!! Metr kwadratowy akrylu czyli pmma czyli plexi
      waży 1,2 kg 6mm grubości daje nam 7,2 kg Metr kwadratowy włókna szklanego z żywicą pod akryl grubości 6mm to 8,4 kg.Powierzchnia wanny o długości 170cm wynosi około 7m kwadratowych,więc policzmy.Metr kwadratowy całości wanny to
      15,5 kg . 7m kwadrat x 15,5 daje nam 108 kg!!!!!!!! a ile ważą wanny akrylowe???? tego raczej się nie pisze prawda?
      Wyszukiwarka google ( batchtub made in china) prawie wszystkie wanny u nas oferowane tam znajdziecie.Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.