Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

lampy z czujnikiem ruchu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.11, 23:25
    Chciałbym zainstalować lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu. Czy to dobry pomysł? Słyszałem, że lampy tego typu szybciej się psują
    Edytor zaawansowany
    • 30.04.11, 14:24
      Mam lampy takiego typu i działają bardzo dobrze, nic się nie popsuło.
      sklep.cseie.com.pl/p/83/6616/lampa-halogenowa-z-czujnikiem-ruchu-czarna-hs-502-c-632717--projektory-halogenowe-oswietlenie-oswietlenie-domowe-ogrodowe-architektoniczne.html
      tutaj masz wszystkie parametry
    • 04.05.11, 09:07
      Psują się jak wszystkie urządzenia elektroniczne. Ja mam od wielu lat w ogrodzie oświetlenie na fotokomórkę i jeszcze mis się nie zepsuły i mam nadzieję, że w najbliższym czasie się nie zepsują.
    • Gość: Dawid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.12, 15:56
      Jeżeli szukasz takich lamp,to koniecznie zajrzyj na stronę
      www.domele.pl/ maja nowoczesne systemy oświetleniowe w atrakcyjnych cenach.
    • Gość: adrianna IP: *.home.aster.pl 07.08.11, 19:02
      Ja teraz własnie sama patrze na czujnikiem ruchu,ale taki samodzielnym.Na poczatek chce przetestować go w biurze bo wczesniej własnie nie miałam doczynienia z takimi urzadzeniami.
    • 07.05.12, 14:48
      Ja mam takie lampy zamontowane w moim drewnianym domu, już kilka lat i oprócz żarówek nic tam nie wymieniałem jeszcze (odpukać w niemalowane :))
      --
      Domy z bali
      Hale stalowe
    • 22.06.12, 13:32
      to nie prawda ze sie szybciej psuja.
      Np niemiecki producent lamp z czujnikiem ruchu Steinel to bardzo dobre lampy
      --
      Internetowy sklep oświetleniowy www.febri.pl
    • 26.06.12, 14:28
      Tu masz kilka lamp w różnych przedziałach cenowych, może któraś ci wpadnie w oko. megastore.pl/5483,5485,5461,Oswietlenie-techniczne_Lampy-z-czujnikiem-ruchu.html
    • 28.06.12, 09:50
      Pewnie, że warto - trzeba sobie ułatwiać życie. Ja kupiłem jeden z tańszych modeli i od kilku lat jest bezawaryjny. Światło, czułe na ruch to podstawa.
    • 24.08.12, 17:39
      duży wybór tego tupu lamp można znaleźć tutaj:
      lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/161_na-de
    • 24.08.12, 17:40
      duży wybór tego typu lamp można znaleźć tutaj:
      lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/161_na-de
    • 07.09.14, 16:25
      Niestety często są to same czujniki ruchu lub lampy halogenowe, które mają bardzo mocne światło. Jeżeli chcemy zainstalować oświetlenie z czujnikiem ruchu nad drzwiami do mieszkania, gdzie korytarz jest współdzielony z sąsiadami warto rozważyć coś dyskretniejszego- co nie będzie oślepiać wchodzących.
    • 08.09.14, 12:04
      A dlaczego mają się psuć? Jeśli to lampy ledowe, to na pewno będą się długo świeciły. Chyba że psują się same czujniki... ale osobiście nie używałem nigdy takich lamp, więc nie wiem.
    • 10.09.14, 13:53
      Ledowe lampy rzeczywiście są bardzo wytrzymałe- ja osobiście zastanawiam się nad czymś takim nad drzwi wejściowe: dmtrade.pl/p3321,brinno-lampa-led-z-czujnikiem-ruchu-apl100.html - ma dyskretne światło, które nie oślepia tak jak halogen.
    • 17.06.16, 12:08
      Niby dobry pomysł, ale u mnie się nie sprawdza. Włączają się zawsze, gdy przeleci obok jakiś zwierzak i niepotrzebnie denerwują. No i psują się od czasu do czasu...
    • 25.07.16, 09:27
      Miałam. Nie polecam. Po 2 msc się popsuła. Nie warto było naprawiać. Wygląda ładnie, ale jest strasznie niefunkcjonalna. Wolę oświetlenie LED
    • 27.07.16, 12:04
      To bardzo wygodne.
    • 10.11.16, 16:21
      Bardzo fajna sprawa lampki z czujką . Bezpiecznie i wygodnie w szczególności jak wieczorem trzeba coś zrobić na zewnątrz.
    • 31.12.16, 11:56
      Mam takie lampy dość długo i nic złego się nie dzieje, a sprawdzają się super. Zdecydowaliśmy się na takie jak majca system instalowała nam inteligentny system w domu - bardzo fajne rozwiązanie. MAmy takie lampy w ogrodzie przed wejściem i na korytarzach, jak najbardziej warto
    • 20.06.17, 10:24
      feniks-led.pl/ tutaj kupisz
    • 20.06.17, 12:26
      też korzystam z lamp zewnetrznych, wszystko zależy od wykonania i montażu, co do modeli i rodzajów już masz sporo odpowiedzi, ja zaś mogę pomóc w wyborze dobrych fachowców,monterów oczywiście wszystko na fakture i z gwarancją jeśli jest takie zyczenie :) \a propo oni mi montowali oświetlenie w ogrodzie, posprzatali, co wykopali to zakopali,podłączyli i w razie kłopotów,usterek mają fajne pomysły,rozwiązania.ekinstal.pl

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.