Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Firma przeprowadzkowa z warszawy.

22.02.11, 16:08
    Znacie jakieś dobre firmy zajmujące się przeprowadzkami w Warszawie? Czeka mnie niedługo przeprowadzka i poszukuję firmy która mi w tym pomoże. Trafiłem gdzieś na firmę Japa. Ktoś z Was może korzystał z ich usług?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 15:45
      Moi znajomi się z nimi przeprowadzali, i byli zadowolone, bardzo sparwnie cała akcja przebiegła, nie było żądnego opóźnienia, Panowie tam znaja się na rzeczy także rach ciach i po przeprowadzce , po za tym maja dobre ceny i są solidni
    • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 20:09
      O Japie nie słyszałem, ale polecam Movers.pl - pakują i przewożą bezstratnie ;)
    • 23.07.16, 13:32
      Ja mogę Wam polecić firmę MEGAM. Jak dla mnie rewelacja. Uczciwa, porządna firma.
    • 02.12.16, 17:35
      Również polecam. Najlepsza firma w mieście :)
    • 20.12.16, 18:44
      ja mogę polecić firmę ads-przeprowadzki.pl. Uwinęli się profesjonalnie i szybko
    • 27.12.16, 18:38
      ja polecę inną solidną firmę ads-przeprowadzki.pl. Od dawna zajmują się przeprowadzkami i mają przystępne ceny.
    • 27.01.17, 13:10
      Jak dla mnie, tylko MEGAM ;)
    • 29.01.17, 22:35
      Uwaga na firmę GMS Movers.
      Nieprofesjonalna obsługa, zdzierają pieniądze z klientów, pakują rzeczy w taki sposób aby przewozić powietrze i za to każą słono płacić. Na dodatek nie dostarczyli dokumentacji na miejscu, przez co mieliśmy problem z odbiorem.
      Oczekuję na reklamację i nie ma odezwu!
      NIE POLECAM
    • 16.02.17, 14:14
      Lepiej uważaj na Japę, nie polecam...
    • 17.03.17, 14:30
      Standardowo polecam tą firmę tanieprzeprowadzkilondyn.co.uk/ są najlepsi w Londynie

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.