Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

internetowy sklep meblowy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.04, 19:09
    poproszę namiary na sprawdzone, godne polecenia internetowe sklepy meblowe.
    Edytor zaawansowany
    • 07.05.16, 20:32
      Mogę polecić sklep: modnekrzesla.pl/
      Zakupu dokonałem już dwukrotnie. W ofercie są nie tylko krzesła, ale także inne produkty: stołki barowe, stoły, ławy, sofy, krzesła biurowe, a nawet materace i łóżka
    • 27.11.16, 17:09
      Polecam sklep z akcesoriami meblowymi xxlmeble.pl
      Sprawdzona obsługa, ceny niskie w porównaniu do innych sklepów, szybka wysyłka.
      Z ręką na sercu mogę polecić.
    • 11.12.16, 09:02
      Jak dla mnie to Flori Meble jest najbardziej rzetelnym i godnym polecenia sklepem. Od dawna kupuję u nich, zresztą gro moich znajomych również i nie narzekamy, meble są naprawdę bardzo dobrze wykonane i w rozsądnych cena, a i chętnie pomagają w doborze. Ostatnim razem kupiłam w ich stól i krzesła do jadalni i jak raz trafiłam na wyprzedaż, kilka set oszczędności za drewniane meble to jednak okazja.
    • 13.12.16, 20:27
      Polecam www.instagram.com/nadin.home/
    • 14.12.16, 14:39
      We Wrocławiu jest jedna duża galeria meblowa Domar na Braniborskiej - jak jesteś z okolic możesz ją odwiedź. Większość sklepów, które tam są mają też swoje strony internetowe i możesz coś zamówić. Mają duży wybór z podziałem na pokoje, co ułatwia szukanie właściwego sklepu :) Sprawdź na ich stronie: domar.pl/
    • 28.12.16, 19:36
      Ja polecam sklep: homlando.com/meble-domowe.html
      oryginalne meble, akcesoria i dodatki :D Naprawdę w całkiem innym stylu można urządzić dom lub mieszkanie. Ja, jak tylko kupię mieszkanko to zamówię kilka rzeczy z tej strony, bo już od dłuższego czasu mi się podobają :D
    • 30.12.16, 21:25
      Możesz śmiało zajrzeć na stronę sklepu Ergoexpert.pl - wybór mebli naprawdę spory, my zamawialiśmy tam meble biurowe, do pracy w domu (biurka i fotele) i meble ogrodowe z technorattanu :) Można u nich negocjować ceny, a gwarancja na meble jest nawet do 5 lat :)
    • 03.01.17, 13:58
      Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić domers.pl. Mają tam meble do różnych wnętrz, u mnie padło na zakup elementów wyposażenia jadalni (ławy, narożnika i foteli), które spisują się świetnie do dnia dzisiejszego. Bardzo solidna firma - szybka wysyłka, dbałość o klienta, no i przede wszystkim konkurencyjne ceny.
    • 03.01.17, 14:00
      Poprawka - meble do salonu, nie do jadalni :)
    • 02.02.17, 15:39
      Gorąco polecam sklep internetowy York www.york-meble.pl/
      Duży wybór i cenę też można fajną wynegocjować;) Kupiłem już tam narożnik skórzany i na prawdę w takiej cenie trudno znalezc coś lepszego www.york-meble.pl/narozniki-skorzane/1712-naroznik-skorzany-z-funkcja-spania-doblo.html
      Przesyłka solidnie zabezpieczona
    • 06.02.17, 09:32
      Zapraszam do odwiedzenia sklepu internetowego polskiego producenta mebli z litego drewna sosnowego -> prosbud24.pl/
      Solidne meble, łóżka w atrakcyjnej cenie prosto od producenta!
    • 07.06.17, 15:50
      bez zastanowienia polecam sklep: www.mirjan24.pl/ :) znajdziesz tu wszystko i urządzisz za niewielkie pieniądze swój cały dom! ;)
    • 10.06.17, 01:31
      Ja z czystym sumieniem mogę polecić www.piolo-meble.pl
      kupowaliśmy tam kuchnie i meble do sypialni i nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo mili, czas dostawy relatywnie szybki
    • 23.06.17, 21:41
      A ja polecam mebest.pl - urządziłam u nich prawie cały dom! przystępne ceny i super jakość.
    • 29.06.17, 09:30
      ja ostrzegam przed zakupami na allegro od firmy wumex ;/

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.