Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

kuchnie pestige rzeszów

IP: *.19.165.98.osk.enformatic.pl 09.02.10, 21:01
    Chcę wszystkich ostrzec przed producentem mebli kuchennych tm prestige rzeszów
    - fatalna jakość. Pękające boki szafek, zamiast ładnie powykrawanych otworów z
    tyłu szafek - powydłubywane otwory na śruby, poharatane ścianki szafek w
    miejscu cięcia płyt - tak jakby cięte były piła motorową. A najgorsze, że tego
    wszystkiego nie widać na pierwszy rzut oka przy odbiorze kuchni, dopiero
    później. Poza tym, po paru miesiącach użytkowania zaczęła odchodzić okleina od
    płyty pilśniowej. Po prostu tragedia. Poza tym w wielu miejscach, jest
    niedoklejona okleina - po prostu widać płytę pilśniową, która jak wiadomo
    pęcznieje i gnije pod wpływem wody czy wilgoci(przykładowe tylko miejsce gdzie
    nie jest mebel dokończony jest pod zlewem, a więc w miejscu gdzie często leje
    się woda). MASAKRA!!! Zainteresowanym na dowód powyższych słów dokładniej mogę
    wszystko opowiedzieć i pokazać zdjęcia na gg!!! Partactwo jakich mało i to za
    duże pieniądze!!! ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM!!! Za każdym radzę jak jestem w
    tej kuchni to mi podnosi ciśnienie. Nie mogę sobie darować, że daliśmy się
    nabrać na piękną ekspozycję na ul. Rejtana. Wykonanie masakryczne i kuchnia
    nadaje się do wymiany po 2 latach!!!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ww. IP: *.19.165.98.osk.enformatic.pl 09.02.10, 21:02
      Chodzi oczywiście o kuchnie tm prestige rzeszów a nie pestige - pomyłka słowna.
    • 10.01.17, 15:43
      bardzo dobrze ujete ,partactwo i w dodatku zla obsuga ,niedawno z córką mialysmy rezerwacje na sofe w sklepie meblowym na tydzien bo niemozna bylo odlozyc o jeden dzien dluzej ,kiedy chcialysmy dac zaliczke ,pan odmowil,mowilam że ja wezmę ,i potrzebuję pilnie ,niezwracal uwagi ,jakby mu niezależało żeby sprzedac ,prosilysmy zeby przetrzymac o dzien lub dwa dluzej ,gdyz robimy płytki i niemamy gdzie dac w chwili obecnej .po tyg pojechalysmy po sofę żeby kupić ,niestety sofa byla juz o jeden dzien wczesniej zarezerwowana dla drugiej pani ,niemozna bylo juz nic zrobic ,nawet rozmowa z pania kierownik okazala sie zbyteczna ,okropne to co dzieje sie w tym sklepie ,jak mozna tak traktowac klientow ,szczegolnie ze ta druga klientka sama niewiedziala czy ja wezmie napewno ,a co przykre ze ten pan ani kierowniczka niezadzwonila na numer nasz aby skontaktowac sie i upewnic czy ja kupimy ,postapila zbyt pochopnie ,rezerwujac drugiemu klientowi ,zachowala sie niekompetentnie w stosunku do nas ,i niechciala isc na zadna ugode ,co za oschlosc i wizerunek tak surowej kobiety ,zeby tak traktowac klientow ,sofe potrzebowalysmy do hurtowni bylo dla nas to wazne gdyz pasowala nam do aranzacj ze wzgledu na kolor ,bo gdyby nie to to bym kupila w innym sklepie ,jest ih pod dostatkiem ,przykro nam bardzo i odradzam tez wszystkim ten sklep W GALERI NOWEJ BLACK RED WHITE

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.