Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Jaki włączniki światła do nowoczesnego wnętrza???

IP: *.aster.pl 18.12.09, 17:02
    Czy ktoś może mi polecić jakieś fajne, designerskie i niedrogie
    włączniki światła (kontakty też ;)) do mieszkania (styl raczej
    nowoczesny). To co oglądałam w hipermarketach wyglada raczej
    tandetnie. Ewentualnie fajne zaczynają się od 80 zł a ja potrzebuję
    ok 40 sztuk więc to byłyby duze koszty. Może zna ktoś coś fajnego w
    nizszej cenie???
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Goska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.10, 15:16
      Miałam podobny problem. Też długo szukałam ciekawego kompletu
      włączników i kontaktów po tym jak u znajomych zobaczyłam takie fajne
      na podkładce z bielonego szkła, ale ich kosztowały podobno po 140 zł
      za jeden. Drogie ale efekt był. Bardzo rzucały się w oczy a
      wcześniej nigdy nie myślałam ze ktoś patrzy na właczniki i one mają
      jakieś znaczenie. Zaczełam poszukiwania i okazało się że
      rzeczywiście jest dużo ciekawych modeli. Ostatecznie zdecydowałam
      się na Berker B.Cube które znalazłam w Internecie. Kosztowały 26 zł
      a mają ekstra minimalistyczny wygląd i tez bardzo rzucają się w oczy
      po zamontowaniu. Polecam!
    • Gość: patrywi IP: *.kajetany.net 21.01.10, 21:01
      też mam nowoczesny dom i włączniki Berker'a za minimalizm i czystość
      formy
    • Gość: pstrykelektryk IP: *.modemy2.ostrowski.pl 12.10.10, 01:26
      ostatnio na rynku pojawiło się dość dożo ciekawych rozwiązań . Ostatnio wpadły mi świetne włączniki - panele dotykowe speedkey - do 4 funkcji w jednym włączniku. jak ktoś lubi nowości to podaje linka speedkey.pl
    • 04.07.11, 19:16
      Łączników oświetlenia i gniazd wtykowych z marketu bym raczej nie polecał.
      Ze znanych producentów są:
      Legrand,
      Berkel,
      Simon Kontakt
      Wszyscy mają w internecie katalogi, a sklepy internetowe oferują na ten asortyment dobre ceny.
      Jedyne o czym należy pamiętać kupując taki wyłącznik to, że osobno zamawiamy: mechanizm, ramkę i klawisz. Dodatkowo do łazienki lub kuchni (łączniki IP44) uszczelkę.
      Markowy skompletowany łącznik lub gniazdo wyjdzie taniej niż w markecie.

Polecam lekturę www.dominnowacji.pl
    • Gość: marzena_arch IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.10, 08:37
      designerskie i w dobrej cenie:
      www.emcpl.eu/wylaczniki_dzwigniowe.htm
      do dostania w każdym markecie budowalnym, w kolekcji też gniazda.
      Jeżeli nie chcesz wydać dużo pieniędzy, to polecam w miejscach, gdzie kontakty nie będą widoczne np. za pralką, lodówką itp. założyć tańsze proste białe gniazda.

• 12.05.11, 16:16
      Zobacz na www.elektrorf.pl Duży wybór i "przyjemne" dla oka a przy tym funkcjonalne
    • Gość: Nobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.13, 22:44
      ja mam klasyczny Ospel, ale z nowej serii Impresja chyba. Muszę przyznać, ze jest bezbledny :)
    • 28.02.14, 15:31
      Kupował ktoś coś do ospel ostatnio? jakość dalej tak samo dobra?
    • Gość: pikasso270 IP: 91.218.156.* 05.09.13, 13:02
      Polecam włączniki Fontini, hiszpańska marka, kilka linii wzornictwa, wykończenia z użyciem porcelany Rosenthala praz kryształów Swarovskiego. www.fontini.pl - w dziale Exclusive są dodatkowe kolekcje, szczególnie podoba mi się kolekcja Font 5.1.
    • Gość: janek IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 14.10.13, 16:43

Ja znalazłem coś takiego ( www.youtube.com/watch?v=eEPCwAY0Hk8 )

Uwaga... Bezdotykowe :D
    • Gość: pauLLa IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.10.13, 16:41
      A widzielicie proste w dizajnie swoim ospelowskie włączniki, kontakty itp.?
      strasznie fajne, bo w sumie pasuja wszedzie:)
    • Gość: mirek8119 IP: *.static.szczecinek.net.pl 11.07.14, 15:55
      A może coś takiego? pstryczki.eu/p/2057/7208/wylacznik-podwojny-magic-czarny-szklo-wylacznik-podwojny-wylaczniki-magic-czarne-szklo-wylaczniki-magic-szklo-seria-magic-szklo-wylaczniki.html czarne szkło jest niczego sobie. A tutaj w wersji białej pstryczki.eu/p/2228/7906/wylacznik-podwojny-magic-plus-chrom-bialy-wylacznik-podwojny-wylaczniki-magic-plus-chrom-biale-wylaczniki-magic-plus-chrom-unikolor-seria-magic-plus-chrom-wylaczniki.html
    • 23.08.14, 19:24
      seria sonata lub karo od ospel. na you tube sa ciekaw filmy jak montować itd. i najtaniej kupicie przez ich strone ospel.pl. Enjoy!
    • 01.09.15, 18:43
      Jak wyłączniki automatyczne to proponuję spojrzeć na eledo.pl. Mają tam wyłączniki samoczynne do switała przy których nie trzeba się stale ruszać jak przy czujkach ruchu. Szkoda, że tylko czarne i białe, bo ja mam źółte ściany.
    • 13.09.15, 20:07
      Tych nowoczesnych to ja widzę 90% więcej niż tych retro. Jak fajne retro, to drogie zabójczo. A gdzie przyzwoite cenowo i estetyczne - nie wiem
    • 28.11.15, 20:34
      ospel się nadaje moim zdaniem, mają sporo ciekawych wzorów, wpasowują się bez problemu w bardziej nowoczesne wnętrza. cenowo też jest ok, można sobie znaleźć coś. chociaż jak sie policzy cały dom, to rzeczywiście, sporo tego wszytskiegoo wychodzi, a tak na co dzień raczdej uwagi sie nie zwraca
    • 23.12.15, 11:00
      Też uważam że Ospel będzie się nadawał. Mają sporo ciekawych serii. Ja polecę tę która mi się najbardziej podoba. Mianowicie Stal Inox. W pomieszczeniach z ciemniejszymi kolorami według mnie bedzie pasowac idealnie.
    • 28.01.16, 10:00
      Koniecznie zobacz serie trend www.karlik.pl/seria-trend/ od Karlika :) Bogata kolorystyka i dostępne także piękne ramki. Sama będę je montować u siebie :)
    • 18.07.16, 15:09
      Hej, ja akurat wybrałem model ze strzałkami na obudowie, szczególnie przydatne, jeżeli masz w domu schody. Od czasu instalacji, nie mam problemów z przełączaniem hehe. www.karlik.pl/wlacznik-elektryczny-swiatla-dwp-8/
    • 28.10.16, 15:22
      Jeśli styl nowoczesny, to wyłącznie "OSPEL" - nie znam innej firmy, która miałaby tak duży wybór włączników!
    • 13.04.17, 22:53
      Moim zdaniem ospel ma dobry sprzet. Mam od nich 2 transformatory ospel.pl/pl/katalog/transformatory/seria/transformatory.html które służą mi bardzo dobrze. Niedrogie ale porządne tak więc i do oświetlenia coś znajdziecie. Prowadzą też własne wideo poradniki, warto z nich skorzystać.
    • 28.03.17, 20:52
      Jak wyłącznik nowoczesny, to musi być automatyczny. Wyłączniki automatyczne mogą być oparte na czujkach ruchu albo na liczeniu osób wchodzących do pomieszczenia. Przy tych drugich nie trzeba się stale ruszać ale są droższe. Wyłączniki liczące to np. Luno5. Podobno przy tych wyłacznikach można siedzieć z książką w fotelu, a światło nie zgasi się.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.