Dodaj do ulubionych

tapeta do sypialni

22.06.17, 10:06
Hej, czy ktoś może mi pomóc? Akurat jestem na etapie małych remontów, czy ktoś może mi doradzić w kwestii wyboru tapety do sypialni. Kupiliśmy z mężem białe meble z korpusem dąb sonoma, podłogę też mamy w kolorze dąb sonoma i planowaliśmy pomalowanie 3 ścian na kolor beżowy, a tam gdzie łóżko chcieliśmy jakąś tapetę. Jest tyle tego, że nie mam pojęcia jaka taoeta pasowałaby najlepiej do tego koloru? Dodam, że nie mam jeszcze dodatków i chciałabym dopasować je właśnie do tej ściany. Może macie jakieś fajne pomysły?
Edytor zaawansowany
  • 23.06.17, 20:28
    Ja mam podobnie urządzony pokój tylko meble mam czarno białe i w sumie zamiast tapety naklejki na ścianę (taki tam z napisem) A rozglądałaś się już za czymś? Wydaje mi się, że tutaj najlepiej będzie pasować jakaś tapeta w kontrastowym ciemnym kolorze nie wiem jakiś może róż, granat, albo nawet brąz tylko taki ciemny. Znalazłaś coś fajnego czym mogłabyś się pochwalić, może łatwiej byłoby doradzić hmm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.