Dodaj do ulubionych

kolor ścian a kolor mebli

01.08.16, 20:47
Witam, proszę podsuncie jakaś koncepcje jak pomalowac sciany w pokoju 7 latki. Meble ma jasno brązowy korpus i jasne fiooetowe i limonkowe frontyfronty. Lubi fiolety róże niebieskie ..
--
Drobnostka, Mama Natki i Ali
Edytor zaawansowany
  • 22.08.16, 20:20
    Może takie śnieżkowe połączenie będzie dobre - twórczy fiolet plus szept nocy. Nie wiem czy jesteś zwolenniczką wypełniania w pełni oczekiwań córki, z tego co zrozumiałem nie masz chyba nic przeciwko. Ja bym na Twoim miejscu zwrócił uwagę czy światła pryz takim połączeniu brakować nie będzie.
  • 31.05.17, 15:41
    Jak już pomalujesz, to warto wrzucić coś na ścianę :)

Polecam designerskie obrazy www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4 - może któryś będzie pasował do zainteresowań córki :)
  • 09.06.17, 12:18
    mi się podobają aranżacje na zasadzie kontrastu, nie wyobrażam sobie mieszkać we wnętrzach gdzie wszystko jest monokolorowe na jedno kopyto

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.