Dodaj do ulubionych

aranżacja mieszkania

24.05.16, 19:56
Prośba do Was....co mogę zmienić na tym planie aby mieszkanie ciekawie zaaranżować.
Bardzo mnie razi ta mała łazienka-wc umiejscowiona pomiędzy salonem a kuchnią...może ją nieco skrócić???
Na piętrze pokoje niezbyt ustawne, jak zrobić aby wizualnie nie przytłaczało a dawało więcej przestrzeni.
Ma ktoś jakiś pomysł?
Jakieś podpowiedzi?
www.fotosik.pl/zdjecie/bbba8f91fad1911a
www.fotosik.pl/zdjecie/2e547cbd2e1486ff
Edytor zaawansowany
  • 28.12.16, 19:13
    Ja znalazłam bardzo fajne meble na tej stornie: homlando.com/meble-domowe.html
    dużo ciekawych wzorów i w zależności co komu się podoba, można fajnie umeblować mieszkanko albo dom ;)
  • 31.05.17, 15:38
    Wizualnie pomieszczenie można bardzo łatwo powiększyć z wykorzystaniem luster, zerknij tutaj może, któreś Ci się spodoba :)
    www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9
  • 05.07.17, 11:42
    warto zamocować lustra - powiększy to optycznie pokoje - fajne i w promocji znajdziesz tutaj: www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.