Forum Dom okna PCV
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Regulacja okien!

01.12.15, 19:49
    Hej :) Wynajmuję mieszkanie w bloku, w którym są okna pcv, idzie zima, a ja coraz bardziej czuję, że po prostu wieje mi po plecach. Nie są to okna nowe, ale wiekowe też nie są, na moje oko taka średnia generacja. Naczytałam się w necie, że okna powinny mieć regulację docisku. Jak ona ma wyglądać? Bo nie jestem pewna czy to to? Mam zdjęcia, tylko nie bardzo wiem, jak je tutaj dodać. Może ktoś mi pomoże? :)
    Edytor zaawansowany
    • grzegorz1981-1981 09.01.16, 12:42
      Twoje okna sa nieszczelne, cieżko sie domykają? Zadzwon do nas my pomożemy Ci usunąć te usterki. Kazde okna PCV da się naprawić. Koszt taki nieporównywalnie jest niższy niż zakup nowego i jego montaż. Zadzwoń my ocenimy stan twoich okien i drzwi, doradzimy czy warto inwestować w naprawe czy lepiej zakupić nowe okna.
      Sprawujemy również na życzenie klienta nadzór nad przebiegiem montażu okien. Prawidlowy montaż to 90% calej inwestycji. Dzieki niemu twoje okna bedą pracowały bardzo dlugo bez problemów. Koszt takiej uslugi to tylko 100 zł.
      Zapraszsmy do wspólpracy.
      Tel.732851437
    • oliwka_kul 31.01.17, 09:31
      mam problem z parą na oknach, czy regulacja pomoże?
    • pawelek_trel 31.01.17, 09:33
      jak najbardziej powinna pomóc. ew poszukaj w internecie innych rozwiązań, jest mnóstwo stron gdzie można znaleźć info na ten temat, np.
      mtbjasinski.com.pl/para-oknach-sie-pozbyc/ regiodom.pl/portal/porady-domowe/porzadki-i-eksploatacja/parowanie-szyb-okiennych-jak-mu-zapobiegac muratordom.pl/budowa/dachy-i-stropy/parowanie-szyb-dlaczego-okna-w-domu-paruja,17_11660.html
    • martaszka90 23.10.18, 21:38
      Regulacje tak naprawdę można zrobić samemu są instrukcje na Yt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.