Forum Dom okna PCV
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Pomoc w wyborze producenta okien

05.07.15, 17:12
    Witajcie,
    czy ktos z Was ma doswiadczenia z pomnizszymi producentami okien PCV:
    Firma Marsel - z Goleniowa k. Szczecina
    Firma MS Wiecej niz okna - ze Szczecina, ul. Ku Sloncu 101
    Firma EkoOkna - Kornice ul. Spacerowa 4 47-480 Pietrowice Wielkie

Bede wdzieczny za wszelkie porady, opinie
    Edytor zaawansowany
    • 07.07.15, 10:59
      Niestety z nikim z powyższych nie miałem do czynienia. Jednak nie musisz wybierać producenta okien ze swoich okolic, osobiście korzystałem z usług firmy oddalonej ode mnie o prawie 400 km. Rybnicki producent okien ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży. Miałem dosyć kosztowną inwestycję i powierzyłem firmie GBI produkcję i montaż okien - jestem bardzo zadowolony. Szczerze mogę polecić, doświadczenie robi swoje jednak.
    • 07.07.15, 11:10
      Czy brałeś może zawiasy kryte? Masz jakieś doświadczenia na tym polu? Możesz coś powiedzieć?
    • 09.07.15, 10:32
      Mam zawiasy kryte i nie mam żadnych minusów z nimi związanych. Także polecam:-)
    • 26.03.16, 13:51
      Ja w pełni polecam firmę Oknolux z Gliwic, mają kilku producentów.
    • 25.04.16, 19:09
      Polecam kontakt z firmą Oknolux, tam dobrze doradzą
    • 28.05.16, 10:03
      Też znam tą firmę. Sama robiłam u nich okna i to już ponad 4 lata temu, szybko i solidnie
    • 15.05.17, 13:19
      why don't you go for www.dkhardware.com/, i guess you will everything you are looking for here.
      I hope this helps!
    • 25.05.17, 12:50
      Ja polecam firmę z Zamościa LUKS KOLOR www.lukskolor.pl , wycena i pomniary są gratis, montaż na najwyższym poziomie, fachowe porady, gwarancja jakości !
    • 11.07.17, 14:54
      Hej :) dobry fachowca to podstawa podczas wymianu okien. U mnie okna były wymieniane rok temu i korzystałam z tego poradnika : oknatarnow.com.pl/drewniane/okna-z-pcv-czy-drewniane-ktore-lepsze/uuw_tmpv Może się przyda :)
    • 12.09.17, 09:34
      Witam, minęło już nieco czasu od pierwszego wpisu, ale jeśli ktoś szuka fachowej firmy okiennej, Marsel z Goleniowa jest wart uwagi. Pilnują standardów jakościowych i można mieć pewność, że okna będą naprawdę energooszczędne. Trzymają się dość rygorystycznych wymogów dostawcy w ramach programu Schuco Premium Partner, dlatego można mieć pewność, że raz zamontowane okno będzie służyć bezawaryjnie latami. Mam te okna od czterech lat, moi znajomi od dwóch i nic się nie dzieje, a widziałem już jak się zachowują tańsze okna po upływie takiego czasu – naprawdę jest różnica w jakości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.