Dodaj do ulubionych

Dobra firma przeprowadzkowa

19.01.14, 10:16
Witam, czy moglibyście polecić mi jakąś sprawdzoną firmę przeprowadzkową? Czeka mnie w najbliższym czasie zmiana lokum i boję się kolejny raz natknąć na jakiś partaczy.
Edytor zaawansowany
  • 20.01.14, 22:14
    Z czystym sumieniem mogę polecić firmę MEGAM. Przeprowadzam się dosyć często więc mam porównanie. Tak jak mówisz, większość firm przeprowadzkowych to zwykli partacze i oszuści. Kombinują tylko jak człowieka naciągnąć. Już drugi raz przeprowadzałam się z tą firmą i nie mam nic do zarzucenia. Nawet sama zaproponowałam właścicielowi, że może jednak trochę więcej zapłacę, bo okazało się, że było trochę więcej roboty niż początkowo myślałam, ale powiedział, że nie. Bardzo mnie to zdziwiło, daję im wielki plus.
  • 02.02.14, 19:22
    Z pewnością jeśli chcesz żeby ktoś polecił Ci firmę do przeprowadzki powinieneś napisać w jakim mieście planujesz zrealizować przeprowadzkę. Albo z jakiego miasta do jakiego się przeprowadzasz (jeśli jest to przeprowadzka międzymiastowa). Większość Polskich firm przeprowadzkowych ma zasięg lokalny czyli działają tylko w obrębie jednej miejscowości.

Pozdrawiam
    Piotrek Matuszyński
    www.fortis-przeprowadzki.pl/
  • 04.02.14, 11:50
    a zapytaj spt.kepno.pl , czasem bywają w danym mieście, ja trafiłem i przeprowadzka poszła szybko i sprawnie
  • 04.02.14, 21:42
    Dzięki za odpowiedzi, ale już wybrałem Megam tak jak napisała pierwsza osoba. Przeprowadzka w Warszawie. Mogę polecić, z czystym sumieniem, kolejnym osobom.
  • 06.02.14, 14:02
    Witam, ja moge polecić przeprowadzkę z firmą www.krakmax.pl z Krakowa. Naprawde porządna firma przeprowadzkowa. Nie wiem jakie mają teraz ceny, ale dwa lata temu byli jedną z tańszych firm w Krakowie. Pozdrawiam
  • 10.07.14, 08:40
    DTS przeprowadzki.pl/ . Przeprowadzka jest naprawdę sprawna, panowie sympatyczni,pomocni a nasze rzeczy dobrze zabezpieczone.
  • 28.12.14, 10:19
    Poradnik przeprowadzkowy stworzony przy współudziale naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do lektury pressit.pl/2014/12/27/poradnik-przeprowadzkowy-cena-i-zakres-uslug-przeprowadzki/
  • 10.02.14, 15:40
    hej, a to z krakowa ma być firma? bo jak tak to zajrzyj tu: abcprzeprowadzkikrakow.pl/
  • 13.03.14, 21:42
    Polecam firmę transportową / przeprowadzkową z Białegostoku www.transport-bialystok.pl
    Zajmujemy się nie tylko przeprowadzkami ale również transportem pianin, palletowym, drobnicowym, towarów do 1,5t

--
    www.transport-bialystok.pl transport Białystok , przeprowadzki Białystok , usługi transportowe
    Transport Białystok Przeprowadzki Białystok Usługi transportowe
  • 24.08.14, 16:38
    Żeby wybrać solidną firmę, trzeba zwrócić uwagę na mnóstwo rzeczy. Poczytaj o tym w artykule fracht.pl/poradnik/wpis/na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-firmy-transportowej, żeby się w coś nie wkopać.
  • 17.04.14, 15:25
    To ja mogę polecić bardzo firmę www.emkatrans.pl/ - przeprowadzaliśmy się z mężem do nowego domu to korzystaliśmy z ich usług. Gratów było od groma, ale wszystko super zabezpieczone i jeszcze pomogli nam rozładować to:)
  • 05.09.14, 22:12
    W zeszły weekend przeprowadzaliśmy się z firmą MEGAM i mogę ich polecić. Przyjechało trzech naprawdę silnych mężczyzn i wszystko sprawnie poszło. Oczywiście dostarczyli kartony. Jestem bardzo zadowolona.
  • 28.09.14, 15:12
    Firmę Megam poleciłam także znajomym i byli bardzo zadowoleni. Przeprowadzali się w z nimi do Włoch i powiedzieli, że wszystko było na tip-top :)
  • 17.10.14, 13:06
    W białymstoku polecam firme przeprowadzkowa
    CTL-Przerpowadzki białystok
    www.ctl-przeprowadzki.pl
    tel.533-036-031

--
    www.ctl-przeprowadzki.pl/
  • 21.11.14, 16:48
    Witam, polecam [url=http://przeprowadzki-profesjonalne.pl]przeprowadzki[/url] z firmą [url=http://przeprowadzki-profesjonalne.pl]Tomi-Tel[/url] z Katowic. Profesjonaliści z wieloletnim stażem i doświadczeniem.
  • 04.12.14, 13:23
    Bardzo dobrą ofertę ma firma Ichtis :) Mają atrakcyjne, a przede wszystki konkurencyjne ceny. Chyba trudno znaleźć równie dobrą ofertę w stolicy - warto spojrzeć bezpośrednio na cennik tutaj: uslugitransportowe-ichtis.pl/cennik
  • 22.12.14, 13:02
    Ja szybciutko trafiłam na firme od przeprowadzek w świetnej cenie na clicktrans clicktrans.pl/
  • 24.08.15, 11:31
    Tomi-tel zmienił swój adres internetowy na tomi-tel.pl !!! Teraz to profesjonalna firma z profesjonalną stroną internetową.
  • 31.01.15, 10:51
    ja wam polecam firmę przeprowadzki-solid.pl/ , korzystałem z przeprowadzki a później usług transportowych i wszystko przebiegło ok
  • 26.02.15, 21:53
    jeśli chodzi o kraków to ja osobiście polecam abc przeprowadzki z ul. Łokietka
  • 21.03.15, 22:53
    Do przeprowadzki w Krakowie polecam firmę ABC Przeprowadzki Kraków Transport z ul Łokietka 266. Firma ma prawie 30 letnie doświadczenie, a przeprowadzki świadczy tanio.
  • 22.03.15, 13:11
    jonytomala1 napisał:

> Do przeprowadzki w Krakowie polecam firmę ABC Przeprowadzki Kraków Transport z
    > ul. Łokietka 266. Firma ma prawie 30 letnie doświadczenie, a przeprowadzki świadczy tanio. Dla zainteresowanych klientów, podaję szeroką ofertę tej firmy: www.abcprzeprowadzkikrakow.pl
  • 22.03.15, 13:12
    jonytomala1 napisał:

> jonytomala1 napisał:
    >
    > > Do przeprowadzki w Krakowie polecam firmę ABC Przeprowadzki Kraków Transp
    > ort z
    > > ul. Łokietka 266. Firma ma prawie 30 letnie doświadczenie, a przeprowadzk
    > i świadczy tanio. Dla zainteresowanych klientów, podaję szeroką ofertę tej firm
    > y: www.abcprzeprowadzkikrakow.pl
  • 22.03.15, 13:15
    jonytomala1 napisał:

> jonytomala1 napisał:
    >
    > > jonytomala1 napisał:

Do przeprowadzki w Krakowie polecam firmę ABC Przeprowadzki Kraków Transport. Firma ma prawie 30 letnie doświadczenie, a przeprowadzki świadczy tanio. Dla zainteresowanych klientów, podaję szeroką ofertę tej firmy: www.abcprzeprowadzkikrakow.pl
  • 25.03.15, 14:41
    Przeprowadzka ? zrobimy to za Ciebie!

Przeprowadzka ? to słowo wielu ludziom spędza sen z powiek. Dlaczego? Bo stoi przed nimi wizja pakowania, przewiezienia tego, rozpakowania i ułożenia wszystkiego na nowo. Jest to dość długotrwały i stresujący proces dla wielu ludzi. Chcesz tego uniknąć? Teraz masz taką okazję. Przeprowadzki Express mogą to zrobić za Ciebie. Powiesz, OK, przewieźć tak, ale spakować i rozpakować już chyba nie. Otóż chcemy Cię uświadomić, że jeśli nie lubisz się pakować i rozpakowywać, to te czynności również możemy wykonać za Ciebie. Możesz sobie jechać na urlop, zostawić nam klucze, a jak wrócisz, będziesz miał już wszystko gotowe. Wystarczy podpisać umowę i zostawić nam wytyczne, co gdzie mamy ustawić albo schować po rozpakowaniu. Czy to nie jest proste? Masz jeszcze wątpliwości? Rozwiejemy je. Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy na pewno Cię przekonają, że to my jesteśmy tymi ludźmi, którym warto zaufać i którzy wykonają swoje zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy dla Ciebie, dlatego powierz nam swoją przeprowadzkę i ciesz się życiem.
    [url= http://www.express-moves.pl/belchatow.html]Przeprowadzki Bełchatów[/url]
    [url= http://www.niemcy-przeprowadzki.pl]Przeprowadzki Polska Niemcy[/url]
    [url= http://www.przeprowadzsie.com.pl]Przeprowadzki Trójmiasto[/url]
  • 15.07.15, 17:26
    Witam, ja przeprowadzałem się z firmą ProMove Przeprowadzki. W sumie byłem całkiem zaskoczony bo spodziewałem się jakiś trolli a Panowie, którzy się pojawili byli bardzo sympatyczni i rzeczowi. Ja jestem w 100% zadowolony z ich usług dlatego jak poszukujesz ekipy do przeprowadzki to śmiało mogę Ci ich polecić, wejdź sobie na - www.przeprowadzki-wroclaw.com/ - pamiętam też że mieli specjalne zniżki dla studentów ;)
  • 10.08.15, 00:36
    Wszystko zależy od lokalizacji. W Krakowie można liczyć na przeprowadzki-tomtrans.pl/o-firmie/ - mają bardzo dobre ceny, a trudno narzekać na jakość obsługi. Przeprowadzka z nimi przebiega naprawdę bardzo sprawnie i profesjonalnie.
  • 12.08.15, 12:11
    Niedługo będziemy się przeprowadzać do Nowego Smolca i szukamy jakąś dobrej i niedrogiej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Nie chodzi nam o wypożyczenie samochodu ale ogólnie o to żeby ktoś zapakował i wypakował na miejscu rzeczy.
  • 07.10.15, 12:58
    Made2Move zaprasza więc do kontaktu!
    Wrocław, Dolny Śląsk, Polska, Europa i w świat!
    Kontakt w Profilu. Gwarancja bezpieczeństwa, jakości i ceny dopasowanej do wymagań!
  • 10.12.15, 18:15
    Jeśli chodzi o Kraków to polecam tragarz.krakow.pl/ rozsądne ceny, wysoka jakość usług. Przestrzegam wszystkich przed ofertami z podejrzanie niskimi cenami. Zazwyczaj są to niezarejestrowane "firmy", w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia mienia będziecie mieli duży problem z uzyskaniem rekompensaty za straty.
  • 16.01.16, 18:25
    Również polecam firmę Megam!
  • 17.01.16, 13:06
    Przeprowadzki białystok, bagażówka białystok, Usługi transportowe Białystok

Polecam

tel.533-036-031

--
  • 12.07.16, 15:08
    A gdby ktoś szukał firmy przeprowadzkowej na terenie Gdańska, proponuję zerknąć tutaj: - pakupaku.pl/partnerzy,miasto,gdansk . Mamy tam do wyboru kilka firm i na podstawie cennika można wybrać tę ofertę, która najbardziej będzie nam odpowiadać. Nie tylko koszt, ale także kwestia umówienia dogodnego terminu i godziny na przeprowadzkę - odbywa się drogą internetową. Takie udogodnienie sprawia, że nie ma potrzeby dzwonienia - wszystko odbywa się szybko i sprawnie :)
  • 09.09.16, 18:34
    Witam, przeprowadzka to jedno a jak się przygotować do niej ? wszystko musze spakować :( meble się nie poniszczą w transporcie ? do przejechania jest prawie 200km.
  • 03.11.16, 10:32
    Ja polecam www.jupiter-transport.pl byłem bardzo zadowolony z przeprowadzki, fachowo wykonana usługa, pakowanie i magazynowanie rzeczy miałem w usłudze, polecam!

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.