Dodaj do ulubionych

jakosc powietrza

03.12.18, 14:39
Kiedy nasze społęczenstwo się ogarnie i zamiast na skorzane kozaki zacznie normalne pieniądze przeznaczać na wysokiej jakosci ekogroszek. Byłem w listopadowy weekend w Polanicy Zdroju – wszędzie siwy dym i smrod. Zima góry powinny być zakazane
Edytor zaawansowany
  • konsultant_viessmann 03.12.18, 15:50
    Słuszna uwaga! Miejscowości uzdrowiskowe - szok!

Dobrze, że zaczynami my, jako społeczeństwo zauważać takie problemy i zaczyna nam przeszkadzać, że każdy kilogram powietrza waży więcej niż powinien, że nie można normalnie wypoczywać, że zanim wybierzemy się na spacer z dzieckiem, najpierw sprawdzamy na aplikacji, czy nie ma alarmu smogowego...
  • oktonau 05.12.18, 14:15
    mam takie same odczucia wiec zaczale od sibie i od 2 lat kupuje wysokoenergetyczny przebadany z certyfikatami węgiel sztygar. Z komina leciutka smuzka się ultania, mneij dymu niż z ogrzewania gazowego. I mam pewność ze nie dokładam do powietrza pylow rakotwórczych. To ekogroszekz godny z normami te wszystkie po 450 zł na składzie to polowa brunatnego który jest już zakazany
  • konsultant_viessmann 06.12.18, 13:34
    Mimo wszystko polecałbym odejść od węgla i jakiegokolwiek paliwa stałego. Dla ekologii, wygody i bezpieczeństwa.
  • e-kt 13.12.18, 13:46
    Zgadza się, odnawialne źródła ciepła są najbardziej ekologicznym i przyszłościowym rozwiązaniem. Emisję smogu można ograniczyć także poprzez staranne docieplenie wszystkich zewnętrznych przegród budynku, co pozwoli zmniejszyć jego zapotrzebowanie na ciepło. Najlepsze efekty daje zastosowanie styropianu grafitowego o współczynniku lambda 0,031 W/mK.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.