Dodaj do ulubionych

Wadliwy licznik czy nieszczelnosc instalacji

23.11.17, 04:16
Pomocy!
Mam problem, w piwnicy domu jednorodzinnego mam dwa liczniki, jeden obsługuje doł na którym jest kuchenka i piec CO, a drugi - jedynie kuchenkę na pietrze domu. To piętro jest obecnie nieuzywane przez nas od kwietnia 2016. Przychodziły rachunki prognozowane od razu na cały rok. Odczyt rzeczywisty w sierpniu 2016 wykazał stan ok. 190 m3, mimo ze kuchenki na górze nie uzywałam, to płaciłam te prognozy, potem dostałam rozliczenie wg stanu na sierpien 2017. Mimo ze gaz na górze nie był ani razu włączany, licznik rok pózniej wskazał ponad 300 m 3. Przyjrzałam sie temu rachunkowi dopiero teraz, i co dziwne, od tego wskazania 320 m które szczytał pracownik gazowni w sierpniu, do dnia dzisiejszego, ani drgnęło..
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.