Dodaj do ulubionych

Ogrzewanie gazem płynnym

25.08.17, 12:11
Ogrzewa ktoś z Was dom gazem płynnym? Kupiliśmy działkę, planowaliśmy ogrzewanie gazowe, ale koniec końców, gazu ziemnego się tu szybko nie doczekamy, więc myślimy o zakupie lub dzierżawie zbiornika i ogrzewaniu gazem płynnym Warto?
Edytor zaawansowany
  • 29.08.17, 23:57
    Cześć martynika41, ja z mężem też nie mieliśmy możliwości podłączeniana ziemny i zdecydowaliśmy się na gaz płynny. Zbiornika nie kupuj, szkoda pieniędzy jak można wydzierżawić. My wybraliśmy Gaspol, w sumie trochę z polecenia, bo namówił nas sąsiad, ale już drugi rok za nami i jak na razie jesteśmy happy
  • 21.09.17, 22:00
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Dzierżawa bardziej się opłaca finansowo czy po prostu odpadają koszty serwisu itd? Próbowałaś to porównywać?
  • 19.09.17, 12:55
    Witam,

Ogrzewanie budynku za pomocą gazu LPG ze zbiornika jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku braku podłączenia budynku do sieci gazowej. Jeżeli za kilka lat planowana będzie budowa sieci gazowej w Państwa okolicy, nie będzie problemu z demontażem zbiornika i podłączenia instalacji do sieci gazowej. Ogrzewanie gazem płynnym jest bardzo komfortowe, ponieważ nie wymaga żadnej pracy związanej z eksploatacją. Gaz spala się czysto, więc będzie możliwość wykorzystania pomieszczenia kotłowni również jako spiżarnię lub pralnię.
    Jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu rozwiązaniem zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Gaspol. Oferuje ona dostawę gazu LPG wysokiej jakości wraz z możliwością dzierżawy zbiornika LPG oraz kompleksowego wykonania całej instalacji. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o naszej ofercie polecam odwiedzić stronę www.gaspol.pl lub do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 606 800 400.
    Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.

Pozdrawiam,
    Ekspert marki GASPOL SA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.