Dodaj do ulubionych

Najlepsze ogrzewanie domu

25.03.17, 21:56

ogrzewaniedomu.com.pl

--------------------------------------------------------

Edytor zaawansowany
  • 16.06.17, 12:01
    Najlepszy jest piec uniwersalny w którym można palić drzewem czy węglem.
  • 24.07.17, 13:30
    co znaczy najlepsze? najtańsze? najbardziej ekologiczne? najmniej angażujące? Trend jest taki, że idzie się OZE (pompy ciepła i fotowoltaika). Polecam sprawdzić vikersonn.eu/
  • 26.09.17, 09:30
    Zawsze czytałam o tym ,że najlepiej mieć własny piec Niestety w mieszkaniach nie ma tego typu możliwości(zazwyczaj). Czy jest jakiś sposób aby uwydajnić ogrzewanie i płacić niższe rachunki?
  • 03.10.17, 10:54
    Korzystasz więc z ogrzewania miejskiego? Czy masz już zainstalowany przez właściciela kocioł i nie masz wpływu na sposób ogrzewania?
    Masz jakikolwiek wpływ na sposób ogrzewania? Zawory termostatyczne, regulatory?
  • 07.08.17, 15:33
    Według mnie najlepsze ogrzewanie powinno być energooszczędne, a zarazem ekologiczne, dlatego do siebie do domu wybrałam piec kondensacyjny www.dedietrich-kotly.pl/ zapewniający niższe rachunki za gaz i ograniczający emisję substancji szkodliwych do środowiska.
  • 25.08.17, 12:35
    A ja bym juz zupełnie nie szła w piece opalane drzewem czy węglem. Raz, że powietrze wątpliwej jakości, a dwa bałagan w domu. My zmieniliśmy na ogrzeanie gazowe, dzierżawimy zbiornik od gaspolu, może cenowo trochę więcej niż węgiel wychodzi, ale jest to praktycznie bezobsługowe. No i zyskalimsy pomieszczenie na pralnie/spiżarnie ;)
  • 28.08.17, 16:13
    Rewolucja rozpocznie się 1 września 2019 roku. Od tego dnia wprowadzony zostanie całkowity zakaz palenia paliwami stałymi, w tym m.in. węglem i drewnem w kotłach, piecach i kominkach. Dopuszczonymi do użytkowania będą jedynie paliwa gazowe oraz lekki olej opałowy.
  • 19.09.17, 12:50
    Dzień dobry,

W przypadku braku podłączenia do sieci gazowej, jednym z najlepszych rozwiązań ogrzewania budynku jest zastosowanie ogrzewania gazowego współpracującego z kotłem kondensacyjnym. eżeli za kilka lat planowana będzie budowa sieci gazowej w Państwa okolicy, nie będzie problemu z demontażem zbiornika i podłączenia instalacji do sieci gazowej. Ogrzewanie gazem płynnym jest bardzo komfortowe, ponieważ nie wymaga żadnej pracy związanej z eksploatacją. Gaz spala się czysto, więc będzie możliwość wykorzystania pomieszczenia kotłowni również jako spiżarnię lub pralnię.
    W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie dostawy gazu płynnego przez firmę Gaspol, zapraszam do odwiedzenia strony www.gaspol.pl/dla-domu/instalacja-zbiornikowa-lpg lub do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 606 800 400.
    Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.

Pozdrawiam,
    Ekspert marki GASPOL SA
  • 29.08.17, 23:56
    My z mężem chwalimy sobie gaz płynny, zdecydowaliśmy się, bo nie mamy szans na gaz ziemny.Dzierżawimy zbiornik od Gaspolu i póki co jesteśmy zadowoleni
  • 18.09.17, 10:58
    U nas w domu zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe i świetnie się sprawdza :) Szybko nagrzewa pomieszczenia a termostat umożliwia regulację temperatury nagrzewania według własnych preferencji :)

--
    prestigevent.com.pl/pl/
  • 21.09.17, 17:10
    Witajcie,
    Widzę, że wśród forumowiczów coraz więcej zwolenników ekologicznego i wygodnego ogrzewania - mówię o pompach ciepła!
    Dobrze się składa bo może zainteresuje Was to, że Viessmann wprowadził na rynek nowe jednostki zewnętrze do pomp ciepła!
    Niezwykle ciche jednostki zewnętrzne pomp ciepła Viessmann - Vitocal 200-S.
    Nowe jednostki zewnętrzne w ponadczasowym wzornictwie cieszą oko wyglądem. Urządzenia te, z jednym lub dwoma wentylatorami są zaprojektowane i wykonane w firmie Viessmann. Obok niezwykle cichej pracy wyróżniają się bardzo dobrymi osiągami i doskonałą jakością materiałów i wykonania – Made in Germany.

Dzięki temu Vitocal 200-S nadaje się szczególnie dobrze do stosowania na gęsto zabudowanych obszarach, jak na przykład na osiedlach domów szeregowych.

Efektem prac inżynierów jest prawie całkowita niesłyszalność. Wysokiej jakości, zoptymalizowane akustycznie wentylatory w połączeniu z inteligentnym sterowaniem prędkością obrotową przyczyniają się istotnie do minimalizacji dźwięku powietrznego przy pracy z pełnym i częściowym obciążeniem. Wyeliminowano w szczególności niskie częstotliwości, które w konwencjonalnych pompach ciepła uważa się za szczególnie uciążliwe.
    Zapraszam po więcej informacji na temat tych wyjątkowo uniwersalnych urządzeń: TUTAJ
    Zachęcam do dyskusji!
  • 22.09.17, 11:58
    i ile decybeli generuje taka pompa w trakcie działania przy pracy z pełnym i częściowym obciążeniem? słyszałem kiedyś o technologii Ultra Silence stosowanych w sprężarkach dla pomp ciepła
  • 24.09.17, 21:56
    Witaj, wszystkie dokumenty dotyczące parametrów pracy znajdziesz TUTAJ

Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.