Dodaj do ulubionych

montaż ogrzewania podłogowego Rybnik

29.09.14, 10:26
Pięć lata temu wymieniałem piec z całą instalacją centralnego ogrzewania. Teraz przy remoncie domu chciałbym założyć w kilku pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe. Czy ktoś mógłby polecić fachowca, który wykonałby profesjonalny projekt a potem zajął się montażem i przyłączami z odpowiednim przygotowaniem podłoża oraz innymi ważnymi kwestiami? Z tego co wyczytałem to nieodpowiednie przygotowanie podłogi i błędy w układaniu rur mogą sprawić nie lada kłopoty a wolałbym tego uniknąć więc chciałbym kogoś sprawdzonego.

PS:Jeśli ktoś chcę robić pod moim tematem autoreklamę to nich przy okazji poda namiar na miejsca gdzie mógłbym zobaczyć efekty jego pracy.
Edytor zaawansowany
  • kamilborawiec 29.09.14, 12:00
    Bodajże firma pgb system z samego Rybnika. Słyszałem od znajomej, że prócz wymiany całego ogrzewania, zakładała też ogrzewania podłogowe.
    Z tego co wywnioskowałem to jest zadowolona z wykonania i firmy. Jeśli byłabyś zainteresowana namiarami to mogę dopytać albo wygooglaj.
  • kleczon 29.09.14, 20:09
    W wyszukiwarce znalazłem www.pgbsystem.pl/ pewnie o nich chodzi. Wydają się być odpowiedni, może mógłbyś jeszcze cokolwiek więcej albo dać namiar na znajomą to sam bym dopytał jak ocenia współprace?
  • kamilborawiec 30.09.14, 10:04
    Raczej tak bo nie widzę firm o podobnej nazwie w Rybniku.
    Dokładniej nic Ci nie powiem, bo tak przewinął nam się ten temat podczas imprezy kiedyś. Ale z tego co przetestowałem to w domu mają ciepło i podłoga w łazience też ciepła ;)
    Napisz do mnie kamilborawiec@gazeta.pl to prześlę kontakt, nie będę publicznie danych publikował.
  • properone 03.02.16, 17:43
    tutaj panowie działają na terenie całej Polski, również w Rybniku - vikersonn.eu/firma/realizacje
  • properone 30.09.16, 16:20
    sprwdź tutaj - vikersonn.eu/pompy-ciepla-14.html - obecnie nawet mają promocję -10% na ogrzewanie podłogowe
  • konsultant_viessmann 13.10.16, 11:06
    Wszystkim zainteresowanym ogrzewaniem podłogowym polecam zapoznać się z systemem Vipex firmy Viessmann.
    ViPEX jest rurą wielowarstwową, w skład której wchodzą:
    1 warstwa zewnętrzna, z polietylenu usieciowanego wysokiej jakości (Sioplas Process) (PE-X)
    2 Warstwa kleju wysokiej jakości, do przyklejenia PE-X do rury aluminiowej
    3 Rura aluminiowa zgrzewana ultradźwiękowo
    4 Warstwa kleju wysokiej jakości, do przyklejenia PE-X do rury aluminiowej
    5 Warstwa wewnętrzna, z polietylenu wysokiej jakości (Sioplas Process) (PE-X)

System ViPEX pozwala wykonać wszystkie instalacje przy użyciu tylko jednego typu rury - ViPEX , co obniża koszt inwestycji i jest gwarancją najwyższej jakości.
    Zalety uniwersalnej rury 5-warstwowa ViPEX:
    - wygodny i szybki montaż dzięki optymalnie dopasowanym elementom systemowym
    - wysokiej jakości komponenty zapewniają wysokie bezpieczeństwo eksploatacji i długą żywotność instalacji
    - system objęty jest 10-letnią gwarancją
    - możliwość zastosowania do instalacji grzejników, ogrzewania podłogowego i wody użytkowej
    - maksymalne parametry pracy: temperatura 95°C i ciśnienie 10 bar  minimalny promień gięcia r=5×dz (ze sprężyną 2,5×dz)
    - całkowicie wykluczona dyfuzja tlenu, pełne zespolenie warstwy aluminium z zewnętrzną i wewnętrzną warstwą PE-X
    - kolor biały

Ado montażu polecam nasze firmy partnerskie, listę znajdziesz tutaj: www.viessmann.pl/pl/uslugi/najblizszy-partner.html
  • properone 26.09.18, 13:06
    może nie auto reklama, ale polecam sprawdzić instalacje Vikersonn - z tego vikersonn.eu/firma/realizacjeco wiem mają też pokazowe instalacje, gdzie można podjechać i zobaczyć na własne oczy co i jak

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.