Dodaj do ulubionych

Ogrzewanie gazowe a piec co

02.06.13, 21:18
Z siostrą zastanawiamy się jak w kamienicy można połączyć ogrzewanie gazowe (aby została woda) z piecem CO (ogrzewanie). Robiliście coś takiego? Macie pomysły?
Edytor zaawansowany
  • 03.06.13, 17:04
    A po co ci gazowe jak zakładasz kocioł CO? Ja bardziej bym się zastanowił jaki porządny kocioł wybrać...
  • 10.03.15, 17:47
    Z cyklu... nie rób tego w domu. Z gazem nie ma co igrać. Przecież wszystko musi zaakceptować kominiarz. Trzeba wykonać projekt. Nikt się na coś takiego nie zgodzi!!!
  • 13.12.16, 07:16
    Ja tam nie ufam w takich sprawach internetowi. Lepiej zaproś fachowców do siebie i zobaczysz, jak ktos się zna to jeszcze pewnie inne rozwiązanie ci podrzuci.
  • 13.12.16, 21:58
    Witam !

Jeśli poszukujecie sprawdzonych fachowców to polecam tą stronę:
    www.viessmann.pl/pl/uslugi/najblizszy-partner.html
    Wystarczy wpisać swoją miejscowość i skontaktować się z najbliższym sprawdzonym instalatorem w Twojej okolicy.

Pozdrawiam !
  • 27.12.16, 10:04
    A ja powiem Wam, że mieszkając w domku jednorodzinnym, bardzo poważnie zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty AmerGas. Można tam bowiem chociażby skorzystać z takiej opcji jak dzierżawa zbiornika LPG, przy czym warunki są naprawdę korzystne. Poza tym, okazuje się, że firma ta cieszy się bardzo dobrą opinią, wobec czego na pewno nie warto nawet brać pod uwagę napełniania zbiornika w jakichś nielegalnych punktach, bądź podejrzanych, bo w końcu jakby nie patrzeć, chodzi tutaj o nasze bezpieczeństwo.
  • 30.12.16, 17:58
    Sam będę musiał do nich zadzwonić i dowiedzieć się o szczegóły tej dzierżawy zbiornika LPG. Powiem szczerze, że jestem coraz bardziej zmęczony tradycyjnym sposobem ogrzewania domu i kotłem na węgiel. W związku z tym na pewno wolałabym ekologiczne rozwiązanie od AmeriGas.
  • 22.02.17, 19:03
    Przede wszystkim tego typu zapytania powinno się kierować do fachowców, którzy się tym zajmują na co dzień. W Disanie oferują darmowe doradztwo oraz bogatą ofertę kotłów, grzejników, term, pomp etc. Poza tym fachowa pomoc, to także niższe rachunki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.