Dodaj do ulubionych

Co lepsze do prania dywanów karcher, czy pralnia?

03.03.18, 17:51
Dzień dobry. idą po woli święta Wielkanocne i chce też zrobić porządek z dywanami i zastanawiam się co będzie lepsze, skuteczne i bardziej opłacalne? korzystanie z usług prania karszerem z domu klienta, a może jednak wyspecjalizowana pralnia stacjonarna? może ktoś ma doświadczenia w tej kwestii i się nimi podzieli? za wszystkie spostrzerzenia i uwagi będę wdzieczna. Dziękuję i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • aleksiks 06.03.18, 23:37
    Hejka. zdania sa podzielone. jedni uważają, że karsherem pierze się szybko i na miejscu a inni, że jednak pralnia jest bardziej skuteczna. z własnego doświadczenia powiem, że pranie karsherem jest może i wygodniejsze, ale tak naprawde zgromadzony bród na wierzchu podczas takiego prania wbija sie głębiej i tak na serio dywan nadal mamy brudny, choć już tak tego nie widać. w pralni dokładnie piorą, bo cały dywan a nie tylko na wierzchu a potem jest suszony. jednak decyzję pozostawiam Tobie i zrobisz jak uważasz. pozdrawiam!
  • bazylbazyli73 20.04.18, 11:20
    Korzystałem z usług fachowców karsherem, ale nie byłam zadowolona, bo drogo, a efekt średni. Zdecydowanie taniej jest dla mnie opcja jak pralnia automatyczna zabera dywany, a potem odwozi je wyprane. Firma mieści się na Psim Polu we Wrocławiu i jest to w pełni zautomatyzowana pralnia specjalizująca się tylko w praniu dywanów. Dla chętnych zapodaję numer tel:+48514514824
  • grazyna.goszcz 28.04.18, 18:54
    pralnia zdecydowanie!!! Ja korzystem z wrocławskiej pierzdywan i jestem bardzo zadowolona. Dywany mam zawsze wyprane n czs. Muszą tam jakiś dobrych środków antyalergicznych używać, bo nie mam uczulenia, a my z synem prefefrujemy zabawy podłogowe!
  • lutekgutek 17.05.18, 20:39
    Zdecydowanie stawiam na pralnię, bo chociaż dają gwarancję i nie ma czegoś takiego jak szukaj wiatru w polu, a ze jestem z Wrocławia i to akurat z okoic Psiego pola, to znam ludzi z pralni Pierzdywan i wiem, że dobrze się wywiązują ze swoich obowiązków. nie idzie na nich narzekać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.