Dodaj do ulubionych

heller profesional żelazko

29.03.16, 09:25
Zelazko firmy heller, super łatwe w obsłudze, znacznie przyspiesza codzienne prasowanie.
Cena wysoka, ale jeżeli produkt jest wart tego to dlaczego nie wydać. 5 lat gwarancji. Tyle.
Wielkim minusem jest awaryjność żelazka:
Posiadam żelazko od niecałych dwóch lat, po niecałym roku przestało się nagrzewać. Wysłałem do serwisu w Warszawie - naprawili.
W niecały rok od naprawy, żelazko ponownie przestało się nagrzewać.
Problem widzę w tym, że serwis tej firmy to jest dramat. Rzadko kiedy facet odbiera telefon,a jak już odbiera to nie udziela konkretnych informacji. Na naprawę czekałem ponad 3 tygodnie!
Jeżeli żelazko będzie mi się psuło co 10mcy, to podczas 5letniej gwarancji zepsuję się 6 razy, czekając na każdą naprawę po 3 tygodnie, to przez 5 lat 4,5 miesiąca będę bez żelazka !! A po zakończeniu 5 letniej gwarancji mogę wyrzucić jej do kosza !!!!
Wolę je od razu wyrzucić..
NIE POLECAM PRODUKTU.
Edytor zaawansowany
  • 13.07.16, 19:25
    Witam mam bardzo podobny problem tylko mi się żelazko popsuło po dwóch latach niestety nie potrafię znaleźć żadnych danych do serwisu Heller euro professional . Czy mogę Pana prosić o dane do nich ? Adres plus telefon .
  • 10.10.17, 20:12
    537068488 tel. do serwisu, a firmy to już nie ma...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.