Dodaj do ulubionych

Maszyna czyszcząca do podłóg

03.09.15, 06:20
Wkrótce kończymy budowę hali przeznaczonej jako powierzchnia handlowa. Podłogi wykonane są z glazury, płyt 80x80 cm - powierzchnia to 2 tys m kw. Przymierzamy się do zakupu maszyny czyszczącej do podłóg - tylko na co nalezy zwracać uwagę przy jej zakupie. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Edytor zaawansowany
  • 07.09.15, 12:15
    Rzeczy na któe należy zwrócić uwagę:
    - prosta obsługa;
    - aby miała funkcję szorowarki oraz polerki (chodzi tutaj głównie o ilość obrotów na minutę).
    - zasilanie - ważne, aby urządzenie wyposażone było w akumulator, co zapewni możliwość pracy bez konieczności podłączania się do zasilania sieciowego. Tu masz artykuł: www.haerson.pl/jakie-maszyny-czyszczace.html w którym znajdziesz więcej szczegółowych informacji na ten temat.
  • 24.09.15, 13:38
    Mogę polecić maszyny NUMATIC. Maszyny generalnie niezawodne, używam ich od kilku lat w biurowcu też do sprzątania podług, tutaj podaje link szorowarki24.pl/
  • 02.10.15, 13:56
    0veni napisał dobre rady, nic dodać, nic ująć. Ze swojej strony mogę polecić zmywarkę do podłóg Comac (znajdziesz ją np. w tym sklepie izi.sklep.pl/ ) - dobry sprzęt w dobrej cenie.
  • 21.10.15, 08:55
    Każdy poleci Ci coś innego ... ja polecę Karchera. Znajomy ma firmę sprzątającą, zaopatrywał się tutaj: www.myjki.com i na razie jest zadowolony smile
  • 04.11.15, 10:33
    Zależnie co potrzeba tak naprawdę. Polecam obejrzeć stronę szorowarki24.pl/szorowarki/kablowe tam nie dość, że wszystko jest ładnie rozpisane to ceny są niskie. Można też wypożyczyć sprzęt jeśli trzeba. Moja firma skorzystała z oferty i jest bardzo zadowolona
  • 08.01.16, 10:44
    Warto zaprosić do siebie kilku producentów na prezentację. Po sprawdzeniu sprzętu na własnej powierzchni łatwiej będzie podjąć właściwą decyzję. Ja polecam maszyny Taski. Więcej informacji na www.higiena-online.pl
  • 23.01.16, 10:35
    My beautifulspace.pl/ zajmujemy się na codzień czyszczeniem hal wielkopowierzchniowych. Niezbędne do utrzymania czystości będą trzy maszyny:
    - odkurzacz przemysłowy - do bieżącego usuwania pyłu i zanieczyszczeń
    - szorowarka jednotarczowa najlepiej NUMATIC - do czyszczenia okresowego (dokładnego)
    - szorowarka z funkcją zbierania wody - do bieżącego czyszczenia
  • 08.03.17, 22:34
    Polecam firmę Let-DOm
    Pomogą z wyborem maszyny, środków chemicznych itd.
    www.serwismaszyny.pl/oferta-maszyn-czyszczacych
  • 20.04.17, 11:15
    Myślę, że koledzy już wymienili wszystkie cechy dobrej maszyny czyszczącej. Jeśli potrzebujesz też innego sprzętu do sprzątania powierzchni handlowych to śmiało możesz zainwestować w maszyny Nilfisk. Nie są jeszcze dobrze znani w Polsce, ale sam kupiłem ich sprzęt 5 lat temu i nie było jeszcze żadnej usterki.
  • 20.04.17, 15:40
    A jaka maszyna cię interesuje? Prowadzona czy samojezdna? Ja mogę ze swojego doświadczenia polecić tę maszynę www.nilfisk.com/pl-pl/products/Pages/product.aspx?pid=56116004. Ekonomiczne zużycie wody i detergentu, prosta w obsłudze, zapewnia wielogodzinne skuteczne czyszczenie i suszenie z wysoką prędkością. Naprawdę dobry sprzęt!
  • 12.06.17, 14:07
    Może teraz link zadziała. Tutaj masz zamiatarkę SW 750: www.nilfisk.com/pl-pl/products/Pages/product.aspx?pid=908%204701%20010

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.