Dodaj do ulubionych

czyszczenie fug

25.05.15, 22:44
szukając maszyny do czyszczenia podłóg i fug między płytkami natknąłem się markę Orbot, czy ktoś ma jakieś opinie na ten temat? Maszyna strasznie droga ale czy skuteczna?
Edytor zaawansowany
  • zenobi11 26.05.15, 10:14
    N pewno sa na rynku środki do czyszczenia fug. Sama kiedyś pięknie wyczyściłam fugi pod prysznicem. Na prawdę efekt świetny, a za środek dałam może ze 40 złotych. Niestety nie pamiętam nazwy bo było to kilka lat temu, ale z pewnością są nadal dostępne takie produkty. Poszukaj w Internecie.

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • trotyl74 01.10.15, 15:40
    Tutaj jak-zrobic-porady.blogspot.com/2015/09/jak-czyscic-fugi.html jest sposób jak bez drogich środków, domowym sposobem wyczyścić fugi
  • pawel76antczak 13.07.16, 22:16
    Witam ostatnio zakupiłem środek do czyszczenia fug 'CZYSTA FUGA' w sklepie internetowym środkiczystości.net.pl.net.pl
    Na początku nie wierzyłem w skuteczność jednak efekt mnie zaskoczył. Spryskałem fuge i odczekałem parę minut wg zaleceń potem przetarłem szmatką. Fuga jak nowa. Polecam środkiczystości.net.pl.net.pl
  • linker4 30.05.15, 13:38
    Domowa maszyna do czyszczenia podłóg i fugi np. Ta www.haerson.pl/numatic-loline-nll332-szorowarka-do-podlog.html
  • malles9264 26.10.15, 10:37
    Kupowanie maszyny do czyszczenia fug jest strata pieniedzy. Kazda ingerencja w fuge sprawia ze ulega ona uszkodzeniu. Polecam zamowic fachowcow do czyszczenia fug np. beautifulspace.pl koszt usługi w granicy 5zł/m2, efekt super, starcza na rok, a cena niewielka.
  • mariusz837928 31.03.16, 12:17
    Próbował ktoś może doczyscic taką fugę przy uzyciu szorowarki ?? Zastanawiam sie czy dalo by sie coś doczyscić w tena sposób zamiast kupować dodatkowy sprzet ?
  • bartolomeobartekbartas 14.04.16, 16:31
    Wszytsko zależy jak bardzo i jaki był pierwotny kolor fugi, można próbować parowo a można próbować kwasem, różnie to bywa. W moje fugi www.facebook.com/pranie.tapicerki.poznan/ wyczyścili parowo i było tak na 80% i pozniej doczyścili jakimś środkiem i było ok.
  • srodkiczystosci.net.pl 04.09.16, 21:19
    a ja polecam: srodkiczystosci.net.pl/pl/p/CZYSTA-FUGA-srodek-do-gruntownego-czyszczenia-fug-500ml/419. znakomity środek,szybko i bez trudu.
    zapraszam na blog: srodkiczystosciblog.wordpress.com.
    Pozdrawiam.
  • barborkab2b 11.08.16, 07:54
    Polecam preparat Atlas Shop rozcieńczyć namoczyć fugi i miejsca rozmazanych fug na płytkach przez ok 15 miniut. poszorować i jest cacy
    jeśli płytyki i fugi są mocno zapuszczone to bez rozcieńczania poszorować zmyć
    poleaca firma sprztająca sprzątanie w warszawie
    www.sprzatanie-w-warszawie24.pl
  • alekswawr 16.11.18, 10:53

a nie lepiej zwykły środek do czyszczenia fug? ja taki mam i świetnie sobie radzi, nie potrzeba żadnych maszyn smile Spróbuj z nim naprawdę a potem myśl ewentualnie o maszynach może co big_grin chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.