Dodaj do ulubionych

Pranie dywanów, wykładzin. Czyszczenie skóry.

01.04.15, 07:18
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na www.eko-stim.com
Szczególnie polecam galerie zdjęć, jest na co popatrzeć, świetne efekty. eko-stim.com
Edytor zaawansowany
  • kaczarawa 22.03.18, 09:37
    Korzystałem z tej firmy z zdecydowanie odradzam, obecnie jedyna słuszna firma to szorujemy.pl - profesjonalizm a zarazem przystępne ceny
  • michaltorbiarz 07.08.18, 17:38
    Osobiście odradzam Wam zatrudnianie do tego firmy zewnętrznej. Jeśli chodzi o pranie dywanów i tapicerek to przecież można to zrobić z powodzeniem na własną rękę i z dużą korzyścią, w postaci oszczędności. Nie wiem jakie są koszty w przypadku zatrudnienia "fachowców" ale wiem, że z nimi też bywa różnie. Kiedyś w programie telewizyjnym widziałem jak potrafią zniszczyć prane powierzchnie. Nie odkurzyli najpierw, tylko od razu zabrali się za pranie i w ten sposób na przykład nie zauważyli niewielkiej plamy z atramentu, a gdy zaczeli stosować chemię oraz wodę to rozpuścili niewielką plamę i plama rozlała się na większej powierzchni. Później nie potrafili tego sprać, a wystarczyło się przyjrzeć i co ważne wcześniej odkurzyć dywan z syfu. Ja robię tak - wynajmuję urządzenie do prania dywanów (60zł za dobę) i w trakcie jednego dnia jadę wszystko co dywanowe lub wykładzinowe. Dodatkowo polecam również dobre środki do prania dywanów, osobiście kupuję tutaj: sklep-it.pl/kategoria-produktu/srodki-do-czyszczenia-dywanow-tapicerek w dobrej cenie kupuję 5 litrowy baniak i wystarcza mi na 2-3 lata, biorąc pod uwagę, że piorę dywany 2 razy do roku - na wiosnę i na jesień. Być może komuś wystarczy raz, ale gdy dzieciaki latem wychodzą na boso na taras to wchodząc do domu wnoszą cały syf, dlatego na jesień ponawiam. Jeśli ktoś jest z Żor lub okolic to polecam również firmę wynajmującą odkurzacze piorące dywany: www.olx.pl/oferta/odkurzacz-pioracy-karcher-puzzi-10-1-wynajem-transport-60zl-CID619-IDueaR5.html#66aec871b6 ale pewnie w waszej okolicy też coś podobnego się znajdzie. Polecam zrobić to osobiście - oszczędzicie nie tylko kasę!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.