Dodaj do ulubionych

Sprzątanie biur - polecamy

10.03.15, 21:51
Wypróbowaliśmy kilka firm oferujących utrzymanie czystości. Niestety większość zawiodła. Po długim okresie poszukiwania rzetelnej firmy trafiliśmy na Przedsiębiorstwo Usługowe Barczuk Tamiły (clining.pl/). Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu usług i z wysokiej jakości środków czystości. Nie dość, że jakość wykonania usług jest o wiele lepsza to jeszcze zmniejszyliśmy koszty (prawie o 30% w skali roku). Polecamy firmę za profesjonalizm.

amaagency
Edytor zaawansowany
  • 13.07.16, 19:08
    My polecamy firme www.anet-blysk.pl/sprzatanie-domow-mieszkan-zabrze.htm jakosc uslug rewelacyjna. Firma znajduje sie na terenie śląska, korzystamy ztej firmy od2 lat i jeszcze nigdy nas nie zawiedli.
  • 17.10.16, 14:13
    Ja z kolei polecam nową firmę moppy.pl, która działa we Wrocławiu. Pełen profesjonalizm, szybki czas reakcji (do 2 dni od złożenie zamówienia), oraz co najważniejsze możliwość zamówienia sprzątania online. Ceny od 25zł/h,więc są atrakcyjne. Polecam
  • 18.10.16, 08:51
    Ja z kolei mogę polecić firmę Romwit Polska ( www.romwit.pl/ ). Zajmuje się nie tylko sprzątaniem biur, ale świetnie radzi sobie też ze sklepami wielkopowierzchniowymi, magazynami, hotelami itd. Pełna kompleksowość, w grę wchodzi sprzątanie i czyszczenie okien, wykładzin, sprzętu itd. Jeżeli chodzi o cenę to jest bardzo konkurencyjna i ma świetny stosunek do jakości. Korzystam od lat i zawsze spotykam się z rzetelnie wykonaną usługą.
  • 15.11.16, 10:48
    Sprawdź ofertę www.moppy.pl. Ta firma sprzątająca naprawdę dobrze się spisuje. Panie zatrudnione w niej bardzo dokładnie sprzątają. Największym plusem jest zamawianie serwisu przez ich stronę internetową i płatność przelewem.
  • 16.11.16, 12:48
    Nie będę ściemniać i opowiadać od niby klienta big_grin
    Powiem wprost.Mam firmę sprzątającą,i jestem dumna z jakośći sprzątania moich pracowników. Rzetelnie podchodzę do rekrutacji,szkolę robię badania lekarskie\z sądu i dopiero wtedy dopuszczam dziewczyn do pracy.
    Niby się wydaje a tam,sprzątanie,kto nie potrafi..
    Ale jednak okazuję się że nie każdy potrafi,czasem Panią po prostu brakuję chęci do sumiennego wykonywania pracy,ja znalazłam wyjście.
    Teraz mam najrzetelniejszą ekipę. Za Pomocą profesjonalnych środków które dobieramy indywidualnie do każdej powierzchni i nowoczesnych urządzeń i ściereczek potrafimy zrobić cudo!
    Mieszkanie po remoncie?budowie? czy wynajmie? Żaden problem,wyczyścimy to!
    Także zajmujęmy się cyklicznym sprzątaniem Biur,Mieszkań,Domów,Wspólot mieszkaniowychi td.
    Myjemy okna,witryny,Czyścimy wykładziny.
    Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy.
    Alina Rubanovska Firma sprzątająca House of Maids, Poznań
  • 16.12.16, 22:31
    Tak odnośnie środków czystości proponuję zapoznać się z tym artykułem: squad.com.pl/artykul/tradycyjne-sprzatanie-domu-metody-babuni.html
    Okazuje się bowiem że często szukamy daleko czegoś drogiego a najskuteczniejsza metoda jest na wyciągnięcie rękismile
  • 08.01.17, 22:43
    Ja z czystym sumieniem polecam firmę www.clarsystem.pl Sprawdzają się zarówno na małych jak i wielkich powierzchniach. Jest to duża firma, można połączyć w pakiet kilka usług. Ceny przystępne a profesjonalizm pełen.
  • 11.01.17, 23:07
    www.ekobris.pl/ ja polecę tą firmę naprawdę dobre usługi sprzątanie biur i biurowców polecę wszystkim z czystym sercem. Wysoki poziom usługi , jakość rewelacyjna .
  • 18.01.17, 19:37
    www.ekobris.pl/
  • 07.02.17, 14:01
    Zapraszam do skorzystania z oferty chemiadoczyszczenia.pl/ . Dobra oferta dla firm sprzątających i hurtowni chemicznych , rabaty nawet do 40%
  • 27.04.17, 15:06
    Od kilku lat administruje dwoma kamienicami które są wynajmowane na biura. Mam duże doświadczenie z firmami sprzątającymi, polecam sprawdzonego podwykonawcę, firmę Profes Clean (profes-clean.pl). Są bardzo solidni, rzetelni i terminowi – a to jest dla mnie decydujące przy współpracy. Kompleksowo sprzątają powierzchnie biurowe, wiem, że obsługują też wspólnoty mieszkaniowe łącznie z porządkowaniem terenów zewnętrznych oraz utrzymaniem czystości terenów zielonych. Bardzo sobie chwalę współpracę z nimi.
  • 26.05.17, 14:51
    Możesz mi napisać namiary na tę firmę? Telefon lub maila. Potrzebuję właśnie firmy która porządkuje też tereny wokół bloków.
  • 21.06.17, 14:14
    Tutaj masz ich stronę i kontakt: www.profes-clean.pl/kontakt

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.