Dodaj do ulubionych

Maszyny czyszczące Numatic- którą wybrać?

23.11.14, 14:20
Witam,
zakładam firmę sprzątającą i szukam maszyny czyszczącej, znalazłem tutaj porównanie www.haerson.pl/maszyny-czyszczace-numatic-porownanie-czesc-1.html
Uważam że na początek wystarczy mi ta najmniejsza Numatic TTQ1535, ale sprzedawca odradził. Wskazał natomiast maszynę czyszczącą Numatic TT4045 jako najczęściej kupowaną do mycia podłóg. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat, np potwierdzić mój wybór?
Edytor zaawansowany
  • 12eben 05.01.15, 11:51
    witam, nie jest to za szczęśliwy wybór, z tego co ta osoba napisała, która zakłada firmę sprzątającą szuka małego urządzenia. Firma z Gdyni zaproponowała TT 4045, ale ta maszyna jest 2 x większa od TTQ 1535 ! Proponuje urządzenie TT 1840 - numatic-eh.pl/?161,numatic-tt-1840-twintec - gabarytowo porównywalne do TTQ 1535 - ze szczotką tarczową, nie walcową o szerokości 40 cm Trochę mało informacji od nowo powstałej firmy - jakie powierzchnie chce myć oraz wielkość powierzchni, chyba że to pretekst, żeby ludzie zapoznali się z tabelką dostępnych urządzeń Numatic. Bez pruderii więc - zapraszam do Centralnego Autoryzowanego sklepu Numatic w Warszawie. Sprzedaż i serwis na terenie całego kraju u najdłuzej działającego Dealera Numatic w Polsce od 15 lat. www.eben-hezer.pl
  • operatormaszynczyszczacych 05.01.15, 13:43
    Z tego co piszesz uważam, że zanim dokonasz jakiegokolwiek zakupu maszyn czyszczących warto wybrać się na bezpłatne szkolenie. Wszystkie urządzenia sprzątające czy to Numatic czy Nilfisk robią to samo. Różnice cenowe niewielkie. Wartością dodaną jest know how. Inne firmy sprzątające niechętnie udzielą Ci porady, bo z tego żyją. Stąd organizowane szkolenia przez praktyków z 20 letnim stażem. I jeszcze jedno - od 2015 r. oficjalnie powstał nowy zawód OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH więcej na stronie operatormaszynczyszczacych.pl/ lub omc.edu.pl Wpierw poszerz swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, a później bierz się za kupowanie i zarobkowanie. Pochwal się u potencjalnych klientów zdobytym Certyfikatem, bo w tej profesji ludzi z przypadku wiele .. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów
  • esprit_95 08.05.15, 11:14
    Często kupowanym urządzeniem do mycia podłóg i popularnym jest Numatic TT1840, Porównanie, które wskazałeś jest krótkie, zachęcam do zapoznania się z tym artykułem euro-mop.pl/pl/static/maszyny-czyszczace-i-urzadzenia-czyszczace.html, gdzie jest znacznie więcej informacji o maszynach czyszczących. Mimo wszystko przy ostatecznym wyborze warto poradzić się specjalistów z firmy, która sprzedaje sprzęt. Dobiorą maszyny do Twoich potrzeb
  • dorma7 18.08.15, 12:57
    Wiem jeszcze, że firma szorowarki24.pl sprzedaje i wypożycza maszyny sprzątające Numatic.
  • 49leon 29.12.15, 08:53
    Przy wyborze maszyny czyszczącej polecam jeszcze artykuł:www.haerson.pl/jakie-maszyny-czyszczace.html. I rzeczywiście warto podpytać specjalistę z firmy - rzeczowo doradzą.
  • 49leon 29.12.15, 08:54
    Przed wyborem proszę jeszcze zerknąć na artykuł: www.haerson.pl/jakie-maszyny-czyszczace.html. I rzeczywiście warto podpytać specjalistę w firmie - rzeczowo doradzą.
  • antoni6778 16.03.16, 13:49
    Jesli chodzi o maszyny sprzątające polecam zaznajomić sie z oferta na stronie szorowarki24.pl znajdziesz tam duży opis każdej maszyny, serwis swiadczy również profesjonalne doradztwo w zakresie tym maszyn Numatic wiec na pewno uzyskasz pomoc w wyborze dobrego sprzętu tej marki.
  • witold22323 29.04.16, 12:30
    Ja polecam sprawdzić ofertę firmy szorowarki24.pl znajdziesz ją na tej szorowarki24.pl/ stronie ja kupowalem u nich szorowarkę, panowie doradzili mi fachowo jak i mogłem dokładnie przyjzec sie maszynie przed zakupem.
  • anna33op 02.07.18, 12:39
    Hej

Jeśli chodzi o profesjonalny sprzęt do mycia podłóg, to polecam maszyny sprzątające i wózki do sprzątania (higma-service.pl/wozki-do-sprzatania/), które w swojej ofercie ma firma z Opola Higma-Service. Dysponują oni sprzętem najwyżej klasy. Maszyny z ich oferty są bardzo wydajne i trwałe. Polecam!
  • marcinagapit 06.08.18, 10:54
    Warto pamiętać o częściach zamiennych i ich cenach no i podstawowa sprawa wykonanie urządzenia tam gdzie przeważa plastik lepiej sobie odpuścić miałem do czynienia z Numatikiem i nie polecam - zabawka bez docisku marketing w internecie niczym kercher nie idzie w parze z jakością, warto zwrócić uwagę na firme Comac gdzie większość elementów jest metalowa i nie drogie części ewentualnie Hako ale tu trzeba uważać na zbiorniki membramowe które potrafią kosztowac 1900zł do małego urządzenia ostatnio miałem przyjemność takowy wymieniać, i podstawowa zasada nie pytaj przedstawicieli firm sprzedających urządzenia bo zawsze będą swoje chwalić a doświadczone firmy sprzątające które sie nie raz przejechały na tzw profesjonalnych urządzeniach Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.