Dodaj do ulubionych

W poszukiwaniu czystości - jaka firma sprzątająca?

16.10.14, 23:46
Czystość wpływa na nasze samopoczucie pozytywnie. Bardzo ważne wówczas jest utrzymanie porządku w biurze czy w domu. Czasem bywa tak, że posprzątanie tego chaosu jest bardzo czasochłonne, dlatego chciałbym polecić bardzo dobry zespół. Firma sprzątająca AGRA to profesjonalizm, rzetelność, konkurencyjne ceny, a co najważniejsze dobrze wykonana praca. Sprzątają biura, domy i wspólnoty mieszkaniowe. Serdecznie polecam!
Edytor zaawansowany
  • 23.10.14, 22:25
    Jeżeli <a href="HTTP://top-cleaning.eu">sprzątanie biur</a> to tylko z firmą TOP CLEANING SERVICE ich adres
    to top-cleaning.eu/ nigdy się na nich nie zawiodłem. Zawsze szybko kompetentnie i co najważniejsze
    terminowo, a i ceny mają przyzwoite.
  • 05.02.15, 10:46
    Według mnie najlepszą firmą sprzątającą jest QUICK-CLEAN działają na terenie Śląska. Sprzątają mi biuro i mieszkania doskonale wywiązują się z powierzonych im obowiązków są dokładni i terminowi. Co najważniejsze mają doskonały pakiet usług dodatkowych i dla stałych klientów przewidują rabaty tak więc POLECAM strona firmy www.quick-clean.pl !!!

Pozdrawiam, Beata Katowice
  • 09.04.15, 18:56
    W Warszawie dobre recenzje zbiera firma TCS-online.pl, zawsze warto spróbować.
  • 04.12.14, 19:32
    Sprzątanie mieszkań i domów na błysk
    Sprzątanie mieszkania, domu, mycie okien, prasowanie, wieszanie firan, zasłon
    Sprawdzone środki markowe i wysokiej jakości
    częste i atrakcyjne promocje

tel 794 060 030 fm575@wp.pl
    Warszawa i okolice
    www.sprzatanie-w-warszawie24.pl
  • 11.12.14, 19:09
    Nie wiem jak jest w innych regionach Polski ale wg. mnie na Śląsku najlepszą firmą sprzątającą jest QUICK-CLEAN . Mają przyzwoite ceny usług i pracują na znakomitych środkach chemicznych. Uratowali kafelki w moim salonie w nowo wybudowanym domu pobrudzone sylikonem i farbą sprawcy kafelkarz i mój mąż. Właściciel firmy Pan Łukasz zna się na rzeczy . Polecam Ania Katowice
  • 04.05.15, 22:34
    na szczęście dla jakości rynku takich firm jest coraz więcej... wystarczy spojrzeć choćby na ofertę tej firmy: tcs-online.pl/... co ważne, wiele firm zwiększa zakres swoich usług o kolejne elementy... a więc nie tylko sprzątanie, ale również odśnieżanie, porządkowanie ogrodów, itd.
  • 14.12.14, 15:09
    Wszędzie to samo: forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=edwin1234&title=&forum=

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • 19.03.15, 22:29
    Ja zachęcam do skorzystania z usług firmy TCS tcs-online.pl. To niedroga firma działająca na terenie Krakowa i Warszawy. Są doskonale wyposażeni, pracują profesjonalnie i co ważne, są niewidoczni. Jeśli chodzi o sprzątanie biur itp., to warto samemu spróbować i się przekonać.
  • 08.06.15, 23:13
    Tylko i wyłącznie sprawdzona firma. Czyli jak dla mnie tcs-online.pl. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm, krótkie terminy i uczciwość.
  • 26.06.15, 10:27
    W Warszawie polecam sprawdzić firmę sprzątającą eclear. Miła obsługa, usługi w dobrej cenie. Numeru nie pamiętam, składałem zamówienie przez stronę www.eclear.pl
  • 03.11.15, 19:49
    A ja chcę polecić firmę General Cleaning z Katowic. Współpracuję z tą firmą od kilku już lat i z czystym sumieniem rekomenduję ją także wszystkim moim Klientom. Nie spotkałam się ze złym słowem na ich temat. Jakość usług jest zawsze perfekcyjna, terminowość co dla mnie bardzo istotne dotrzymana, w dodatku pełna elastyczność i kompleksowość usług. Przy tym wszystkim ceny konkurencyjne.
  • 11.11.15, 11:34
    Mogę polecić <span class="posthref" data-href="czysto-przyjemnie(kropka)pl">taką firmę sprzątającą po remoncie w Poznaniu</span>. Dobra cena, dobry sprzęt, sympatycznie ludzie i rewelacyjny efekt.
  • 02.12.15, 09:17
    Zachęcam do zapoznania sie z ofertą firmy sprzątającej Clean Space www.cs-cleanspace.pl/
  • 14.12.15, 12:28
    Od lat korzystałem z kilku firm sprzątających. Osobiście mogę polecić w Serwis eClear. Mój warszawski faworyt!
  • 23.01.16, 10:41
    Wybór firmy sprzątającej to tak naprawdę analiza ich oferty, cen, jakości. Ocenić niestety nie da się na odległość i trzeba zaryzykować. Podczas pierwszego kontaktu z firmą można już ocenić ich podejście jakość sprzęt oraz kadrę. Ja osobiście polecam Firmę sprzątającą z Poznania beautifulspace.pl/ ale wybór należy do Państwa.
  • 13.07.16, 19:18
    www.anet-blysk.pl/sprzatanie-domow-mieszkan-zabrze.htm sprzatanie biur domów i nie tylko, konkurencyjne ceny
  • 05.10.16, 00:08
    Firma Clean- Trans z Radomia. Można nas znaleźć na stronie www.clean-trans.pl
  • 05.10.16, 15:04
    Ja korzystałem z Firma sprzątająca
  • 17.10.16, 14:24
    Ja z kolei polecam nową firmę moppy.pl, która działa we Wrocławiu. Pełen profesjonalizm, szybki czas reakcji (do 2 dni od złożenie zamówienia), oraz co najważniejsze możliwość zamówienia sprzątania online. Ceny od 25zł/h,więc są atrakcyjne. Polecam www.moppy.pl
  • 15.11.16, 10:45
    Ja zamawiam Moppy i do domu i do biura. Bardzo fajna firma, którą można zamówić przez internet i z góry zna się koszt. Póki co są we Wrocławiu więc zachęcam wszystkich do sprawadzenia ich oferty moppy.pl/sprzatanie
  • 08.01.17, 23:01
    Polecam firmę, która oprócz profesjonalnego sprzątania, oferuje również kompleksową ochronę biurowców. W pakiecie taniej www.clarsystem.pl/
  • 18.01.17, 19:38
    www.ekobris.pl/ tu masz wszystko !
    sprzątanie biur , sprzątanie biurowców, sprzątanie biur warszawa, sprzątanie biurowców warszawa, sprzątanie zakładów, sprzątanie zakładów. POlecam
  • 10.03.17, 16:34
    Ja się pozytywnie zaskoczyłem www.praniedywanowpoznan.pl . Szukałem w necie kogoś od prania dywanów bo po imprezie miałem niezły bałagan. I jak sie okazało nie tylko piorą dywany ale i mają ogólne usługi sprzątania.
  • 20.03.17, 21:18
    Ja skorzystałam z firmy sprzątającej michalnowaksprzatanie.eu. Moje kanapy po 5 latach użytkowania wyglądały jak nowe. Firma sprząta profesjonalnym sprzętem i robi to bardzo szybko i dokładnie
  • 27.04.17, 15:05
    Z przyjemnością rekomenduję firmę sprzątającą - Profes Clean www.profes-clean.pl/. Nasza wspólnota wybrała tę firmę z polecenia – zajmują się się porządkowaniem osiedla, są świetni i bardzo solidni. Klatki mamy porządnie sprzątnięte i pachnące, garaże posprzatane, dziedziniec zadbany, trawniki i klomby podlane i uprzątnięte. Pracownicy bardzo uprzejmi. Wiem, że sprzątają także biura. Warto z nimi współpracować.
  • 16.05.17, 00:22
    W Szczecinie i okolicach polecam małą ale prężnie rozwijającą się firmę sprzątającą. Praca wykonana bardzo dokładnie w oparciu o ekologiczne środki czystości www.facebook.com/MM-Cleaning-444493449216195/
  • 16.07.17, 02:46
    A na zachodzie kraju, np. w Gorzowie, profesjonalnym sprzątaniem zajmuje się firma sprzątająca Impuls - impuls24.pl/ . Działają już od ponad 30 lat i ciągle zdobywają nowych klientów.
  • 21.07.17, 21:01
    Myślę, że godna uwagi będzie firma dobryserwis.waw.pl Jak sama nazwa wskazuje oferują naprawdę dobry serwis sprzątający. Ekipa zawsze stara się wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafi, a efekt widać w czystych i zadbanych pomieszczeniach, jakie zostawiają. Dobry serwis = dobra robota smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.