Dodaj do ulubionych

Profesjonalny sprzęt do sprzątania

06.06.14, 12:31
Do sprzątania dużych obiektów, jak biura, szkoły, centra handlowe, budynki służby zdrowia, obiekty hotelowe i rekreacyjne warto zaopatrzyć się w sprzęt taki jak wózki do sprzątania, wózki serwisowe, zestawy do sprzątania, wózki na odpady czy wózki hotelowe, co znacznie ułatwia i przyspiesza prace porządkowe. Kompleksową ofertę akcesoriów do sprzątania można znaleźć tutaj: www.ole.pl/category/wyposazenie-higieniczne-sprzet-i-akcesoria-do-sprzatania
Edytor zaawansowany
  • 06.02.15, 11:52
    Wszystko do profesjonalnego sprzątania można znaleźć również w sklepie www.euro-mop.pl, a dodatkowo można liczyć na doradztwo, szkolenia oraz pokazy sprzętu. Polecam ten sklep, warto odwiedzić też ich profil na YT, gdzie stale zamieszczają filmiki o sprzęcie sprzedawanym w sklepie
  • 20.04.17, 15:00
    Ja zdecydowanie polecam systemy sprzątające Nilfisk. Mają samojezdne automaty szorująco- zbierające, które doskonale nadają się do sprzątania dużych powierzchni.
  • 26.06.17, 12:42
    Gdzieś można je obejrzeć?
  • 24.08.17, 12:04
    cześć prowadzimy z mężem mały pensjonat w i też zastanawiałam się czym i jak sprzątać i znalazłam taką stronkę www.cleanmed.com.pl. Mają tam doskonałe niemieckie odkurzacze sprintus, i chemie która naprawdę daje radę, a do tego obsługa miła i zawsze pomoże
  • 03.10.17, 22:36
    Tak własnie przeglądając wpisy pozwoliłem sobie sprawdzić ofertę wskazaną w poście. Przyznam szczerze, że kupuje detalicznie ale cen takich to jeszcze nie widziałem. Jakoś wysokie. Znam te wózki i sprzęt... większość widze tureckie chyba. Ja kupuję w Warszawie chemię Royal czy Draco.. sprzęt Splasta i TTSa w cenach katalogowo niższych. Nie będę reklamował hurtowni ale ceny na rynku są o wiele nizsze.
  • 19.10.17, 10:24
    Miejsc, w których wspomniany sprzęt do profesjonalnego sprzątania można nabyć jest wiele. Zalicza się do nich między innymi www.leifheitsklep.pl/ - w których poza mopami, szczotkami czy ścierkami bez problemu nabędziemy również niezbędne preparaty!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.