Dodaj do ulubionych

Sprzątanie biur - Warszawa

09.05.14, 04:28
Zauważyłam, że wiele osób szuka firm sprzątających. Dlatego chciałabym polecić sprawdzoną firmę zajmującą się sprzątaniem biur, która działa na terenie Warszawy. Trudno jest w dzisiejszych czasach znaleźć firmę godną zaufania, dlatego myślę, że link się może przydać.
Edytor zaawansowany
  • 21.05.14, 11:02
    Ja ze swojej strony również mogę polecić firmę Spark Cleaning. Wykonuje ona zarówno sprzątanie mieszkań, jak i sprzątanie biur. www.sparkcleaning.pl/sprzatanie-biur-warszawa.html Warszawa to miejsce działania tej firmy. Posiadamy profesjonalne środki czystości i doświadczoną kadrę. Pracę wykonujemy zarówno w godzinach otwarcia biura, jak i po jego zamknięciu. Zapraszam do kontaktu !
  • 29.05.14, 11:14
    Jeśli chodzi o sprzątanie biura w Warszawie, to tylko Firma Sprzątająca - Idealne Sprzątanie. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu, jeszcze z nikogo nie byłam tak zadowolona. Profesjonalnie, kompleksowo i rzetelnie. Namiary znajdziecie na idealnesprzatanie.pl/sprzatanie-warszawa
  • 09.02.15, 11:40
    Ja od siebie mogę polecić cleanandsafety.pl
    Potrafią zdziałać cuda

--
    drukarnia-cyfrowa.warszawa.pl/
  • 04.05.15, 23:20
    Mi polecono firmę tcs-online.pl/. Nie mam jeszcze o nich konkretnego zdania. Zbieram opinie. No i póki co są bardzo pozytywne
  • 30.09.14, 00:11
    Jeśli potrzebowalibyście sprzętu sprzątającego, polecam firmę www.zamiatarki-rcm.pl/ spory wybór, ludzie profesjonalni.
  • 14.12.14, 15:08
    edwin1234 SPAMERZE, tobie nie wierzę: forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=edwin1234&title=&forum=

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • 16.12.14, 18:01
    EkoPromesa jest okey - korzystałem z ich usług i wszystko było cacy wink Polecam każdemu!
  • 04.03.15, 12:00
    Nie wiem jak w Warszawie, ale jeśli chodzi o sprzątanie biur w Szczecinie to polecam www.extra-clean.pl i www.dewa.com.pl/oferta.html
  • 10.03.15, 21:44
    Wypróbowaliśmy kilka firm oferujących utrzymanie czystości. Niestety większość zawiodła. Po długim okresie poszukiwania rzetelnej firmy trafiliśmy na Przedsiębiorstwo Usługowe Barczuk Tamiły (clining.pl/). Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu usług i z wysokiej jakości środków czystości. Nie dość, że jakość wykonania usług jest o wiele lepsza to jeszcze zmniejszyliśmy koszty prawie o 30% w skali roku. Polecamy firmę za profesjonalizm.

amaagency
  • 13.03.15, 11:42
    jak sprzątanie biura to Bomax. Firma sprawdzona wielokrotnie i to nie tylko w biurach ale i plac budowy kumplowi kiedyś też ogarniali więc ekipa od zadań specjalnych. Zdecydowanie rekomenduję smile
  • 14.03.15, 11:34
    Midluks NIE Polecam, kompletna nie fachowość, brak staranności pracowników, uzywanie tanich i nieskutecznych płynów do mycia np klatki schodowej
  • 21.03.15, 00:56
    Sprzątanie biura, które jest przecież wizytówką firmy, to bardzo ważne zadanie, którego nie można polecić byle komu. Koleś spod budki z piwem się na bank nie nada. Dlatego ja przed zatrudnieniem firmy sprzątającej skontaktowałem się ze znajomymi by rozeznać rynek. Kilka osób poleciło mi firmę tcs-online.pl/. Zdecydowałem się na nich po rezygnacji z usług poprzedniej firmy. Testuję ich od miesiąca, no i póki co jest super.
  • 22.03.15, 13:49
    Mi też ich polecono, ale jeszcze szukam o nich opinii. Strona wygląda porzadnie i profesjonalnie tcs-online.pl/ no i jeden mój znajomy z nich korzysta. Ma o nich dobre zdanie - jego firma ma dużą powierzchnię i szukał kogoś, kto posprząta wszystko dokładnie, a nie powierzchownie. Widzę, że ta firma jest już dość znana, może i ja skorzystam
  • 23.03.15, 20:57
    Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić firmę HAKOMAN:
    hakoman.pl/services/sprzatanie-biur-nieruchomosci/
    Są rzetelni, dokładni i bardzo profesjonalni
  • 09.04.15, 19:00
    Jeśli szukacie do sprzątania w biurach, halach, szpitalach i tym podobnych dużych budynkach to ja polecam tcs-online.pl
  • 08.09.15, 20:31
    W moim biurze sprzątają panie z www.spartaclean.pl - zawsze jest czyściutko, nic się nie klei i nie ma ani drobinki kurzu. A mam nieprzyjemne wspomnienia po poprzedniej firmie sprzątającej, której mottem było chyba słowo "prowizorka". Hitem było, gdy umyli okna tylko po jednej stronie.
  • 07.06.15, 23:34
    Tylko i wyłącznie tcs-online.pl. Jeśli szukasz tanio i pewnie.
  • 19.07.15, 21:00
    Polecamy www.eclear.pl
  • 07.08.15, 17:11
    Kilka miesięcy temu po raz pierwszy skorzystaliśmy z oferty firmy www.mokrarobota24.pl/, wybraliśmy usługę prania wykładzin biurowym. Teraz spotykamy się co najmniej raz w miesiącu.
  • 27.09.15, 17:26
    Polecam firmę Exclean.
    www.exclean.pl
  • 21.10.15, 15:04
    Luizastel, a długo współpracujecie ze Skrzatem? Bo ja teraz zmieniam firmę sprzątającą nasze osiedle i może warto do nich zadzwonić?
  • 26.10.15, 11:24
    To może ja polecę firmę z Krakowasmile Jest to firma Anilop, ich ofertę można znaleźć na tej stronie - www.anilop.org . Zajmują się głównie sprzątaniem biur, banków, hali magazynowych, myciem okien, ale ofertę dostosowują do klienta. Profesjonalne podejście i elastyczność to ich duże plusy
  • 02.12.15, 09:05
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy Clean Space www.cs-cleanspace.pl/
  • 23.01.16, 10:48
    Sprzątanie biur Poznań
  • 30.04.16, 18:33
    Ja mogę polecić firmę SKB System. Firma sprząta nasze biura. Co ważne: dokładnie i sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, dlatego innym również mogę polecić SKB System. Szczegóły na ich stronie internetowej skbsystem.pl
  • 18.05.16, 14:39
    Polecam firmę sprzątającą CLEAN LFE .Warszawa i okolice.
    Szeroki zakres usług dla domu i firmy.
    Pranie,sprzątanie,mycie okien i witryn,prace porządkowe w biurach ,po remontach,pielęgnacja ogrodu. Pełen profesjonalizm ,miła obsługa, konkurencyjne ceny.
    www.cleanlife.pl tel.53 58 57 000
  • 09.01.17, 10:24
    Ja bardzo polecam firmę, która kompleksowo zajmie się budynkiem. Posprząta a w razie potrzeby zajmuje się również ochroną budynku. Pełen profesjonalizm, nawet trudne obiekty nie stanowią problemu. clarsystem.pl
  • 18.01.17, 19:35
    ja polecę swoją firmę www.ekobris.pl/ sprzątanie biur sprzątanie warszawa sprzatanie biurowców sprzątanie zakładów to tylko niewiele propozycji którymi sie zajmujemy
  • 18.01.17, 19:36
    www.ekobris.pl/ zobacz tu bardzo dobra firma rewelacyjne ceny, czy szukasz sprzątanie biur, sprzątanie biurowców, sprzątanie zakładów,
  • 05.05.17, 15:42
    Teraz jest lepsze rozwiązanie niż firmy sprzątające - www.posprzatajmi.pl . Prędzej korzystałam z usług firm sprzątających, ale odkąd odkryłam jakiś czas temu tę stronę, to korzystam już tylko z niej. Polecam Wam szczerze, bo zamówienie sprzątania na tej stronie trwa minutę i jest o wiele korzystniejsze. smile
  • 04.08.17, 12:00
    W naszym przypadku najlepiej sprawdziła się ta firma (warszawasprzatanie.pl/)
    Współpracujemy już 8 miesięcy i jest OK
  • 03.10.17, 22:27
    Widzę, że tu więcej sprzedających niż pytających? Czy macie może chemię Royal czy Draco. Natknęłam się na nią w centrum chemii TOMADEX. Nie wiem jak się jej używa. Czy czymś różni się chemia przemysłowa od tej domowej -gospodarczej?
  • 23.10.17, 12:09
    Ja korzystam z usług tej firmy www.extraczysto.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm i sensowne ceny.
  • 23.10.17, 13:05
    Ja z kolei mogę polecić tę firmę: www.azlux.pl/
    Bardzo jestem zadowolony z ich usług. Są świetni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.