Dodaj do ulubionych

Odkurzacze i maszyny czyszczące

25.04.14, 14:39
Witam,

Chciałbym zaprosic do odwiedzenia sklepu z maszynami do sprzątania i czyszczenia ktrade.pl

Dziękuję i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • 16.07.15, 08:48
    A czy profesjonalna instalacja odkurzaczy centralnych Kraków to też Wasza dziedzina? Bo jestem zainteresowany takim odkurzaczem i nie wiem zabardzo do kogo z tym uderzyć.
  • 21.10.15, 08:57
    Sprawdź tutaj: www.myjki.com
  • 20.08.15, 10:44
    Jeśli chodzi o maszyny czyszczące to mogę polecić firmę Numatic. Profesjonalne, i naprawdę dobre urządzenia.
  • 12.10.15, 10:28
    Jeżeli potrzebujecie solidnej maszyny odkurzającej na mokro jak i na sucho do domu lub do biura to polecam profesjonaln odkurzacz firmy BOSCH. JEst bardzo wytrzymały, ma silne regulowane ssanie i ma pojemny magazynujący worek na kurz. Sprawdza się u mnie już 3 rok. Zamówiłam go na stronie www.narzędzia.pl Polecam serdecznie: www.narzedzia.pl/odkurzacz-bosch-gas-20-l-sfc,43654.html
  • 26.10.15, 10:26
    Fajny sprzęt. Korzystałam w domu i w pracy beautifulspace.pl
  • 31.05.16, 23:47
    Witam
    Ostatnio znajoma mi poleciła firmę z maszynami czyszczącymi www.maszynyparowe.com . Kupiłam tam świetne Urządzenie Vapor prof to odkurzacz parowy, który wyśmienicie nadaje się do czyszczenia wszelkich powierzchni w domu oraz biurze. Odkurzacz testuję już od ponad pół roku i jestem wniebowzięta nie zamieniłabym go na żaden inny.
  • 30.06.16, 15:55
    Całkiem niezłe ceny, ja polecam szorowarki24.pl/ tam również mają doży wybór w szczególności maszyn czyszczący, ceny tez są spoko.
  • 22.03.17, 13:28
    Ale, że VAXa u siebie nie macie? Oni to dopiero robią super urządzenia piorąco-czyszcząco-odkurzające.
  • 20.04.17, 11:11
    W mojej firmie liczy się dobry sprzęt, bo zatrudniam dużo ludzi, sprzątamy ogromne powierzchnie biurowców i nie ma zazwyczaj czasu na naprawę pojedynczych urządzeń. W sprzęt Nilfisk zainwestowałem najwięcej, żeby posłużył nam wiele lat.
  • 20.04.17, 15:46
    My ostatnio kupiliśmy Nilfisk SC6500. Maszyna łatwa w użyciu dla operatora, idealna do czyszczenia dużych supermarketów, magazynów, lotnisk, parkingów, zakładów przemysłu spożywczego i ciężkiego. Sprzęt wart polecenia.
  • 12.06.17, 14:02
    Tutaj masz stronę: www.nilfisk.com/pl-pl/Pages/default.aspx. Możesz sobie sprawdzić ofertę.
  • 07.07.17, 14:49
    Na stronie masz zakładkę "Znajdź dilera" i tam masz podane dane kontaktowe, telefony i maile.
  • 28.08.17, 17:19
    cześć prowadzę mały pensjonat w bieszczadach i miałam problemy z odkurzaczami (tzw. znanych marek) znajomy z branży polecił mi firmę z takiej stronki www.cleanmed.com.pl mają tam doskonałe niemieckie odkurzacze hotelowe sprintus a obsługa pełna profeska doradzili podpowiedzieli i jeszcze z ceny zeszli polecam w 100%

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.