Dodaj do ulubionych

Porozmawiajmy o czystości!

28.09.12, 10:14
Zapraszam do dyskusji na nowo otwartym forum dedykowanym firmom sprzątającym, o szeroko pojętej tematyce dotyczącej profesjonalnego sprzątania. Zachęcamy do wymiany opinii na temat używanych środków czystości, maszyn czyszczących oraz wymiany zdań na wszelkie tematy związane z utrzymaniem czystości. Na forum zamieszczane będą również informacje o aktualnych szkoleniach, nowinkach branżowych oraz o wszelkich wydarzeniach dotyczących branży utrzymania czystości.
forum.agapit.pl/
Edytor zaawansowany
  • 23.11.12, 14:32
    Mam nadzieje forum niedługo się rozbuduje o dużą ilość wątków - dobry pomysł - dołączymy
    --
    firma sprzątająca | sprzątanie mieszkań
  • 23.11.12, 15:54
    Witam smile ja również mam nadzieję, że forum ruszy i zapraszam do zażartej dyskusji wink
  • 02.09.14, 00:00
    W kwestię profesjonalnego sprzątania mogę polecić firmę Spark Cleaning (www.sparkcleaninig.pl). Jeśli pojawi się dyskusja na temat tej firmy, to na pewno się wypowiem, bo należy im się pochwała za profesjonalizm.
  • 02.09.14, 00:01
    Zły link wstawiłem , jeśli ktoś jest zainteresowany, to to jest poprawny: www.sparkcleaning.pl
  • 30.09.14, 00:12
    Ja z kolei polecam firmę www.zamiatarki-rcm.pl/ sprzęt jest profesjonalny i ceny korzystne..
  • 04.12.14, 19:51
    Prowadzę firmę sprzątająca i pracuję na różnych środkach do kuchni używam frosch sodowy i grejpfrutowy są rewelacyjne do mycia tłustego brudu, mleczko cif przydaje mi się do czyszczenia ceramiki wanien ale i do mycia plastikowych ram okiennych ładnie czyści i wybiela sezonowe przebarwienia i zszarzałe ramy i parapety. Super jest też preparat który kupuje czasami w Lidlu tzw W5 z octem lub w Rossmanie Preparat z octem niemiecka nazwa więc nie sprawdze bo aktualnie mam W5 super jest do mycia wanien, umywalek i kafelków usuwa brud i osad po mydle, i co najważniejsze nie śmierdzi octem a wiele osób tego się obawia.

polecam się do skorzystania z usług mojej firmy www.sprzatanie-w-warszawie24.pl/
  • 06.03.15, 10:46
    Zapraszam do wypróbowania profesjonalnej chemii Clinex i Buzil u nas w firmie super sie sprawdza. Również prowadzimy sprzedaż tej chemii dla firm sprzątających super oferty.

--
    FHU Błysk
    www.czyszczenieposadzek.strefa.sstore.pl
  • 03.11.17, 11:15
    Polecam środki Tenzi lub Medliclean. Znalazłam bardzo fajny sklep gdzie naprawdę mają tanio i szybko realizują zamówienia. www.superczyste.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.