Dodaj do ulubionych

Krzak jagody goji.

22.05.14, 21:54
Jakiś czas temu zakupiłam krzaczek jagody goji.
Zamawiałam ją ze sklepy internetowego.Przyszła nieco klapnięta.
Odżyła, puściła ładne zielone liście.
I tu zaczyna się problem.Odkąd pojawiły się liście pojawiły się też mszyce, takie zielone.
Oblepiły dość sporo liści.
Potraktowałam je Karate Zeon. Psikałam kilka razy i wracały po tygodniu.
Odczekałam dłuższy czas i znowu wróciły, dzisiaj z kolei znowu zauważyłam mszyce i potraktowałam Decisem.
Macie jakieś pomysły?
Czy może jagody goji sa jak nasturcje i przyciągają mszyce, bo jest dla nich atrakcyjna.
--
Zmęczyłam się czytaniem
Zielono mi
Zakątek Szczecińskich Mam
Edytor zaawansowany
  • 08.08.14, 08:36
    Głupie mszyce, zabierają się za tak zdrową i piękną roślinę!wink U mnie też zaatakowały kiedyś krzew wiśni, ale całe szczęście miałam w ogrodzie trochę mrówek, które skutecznie uporały się z intruzami. Poza tym, podobno pomaga przemywanie lisci wodą z płynem do naczyń, szarym mydłem czy... coca colą.
  • 17.01.15, 15:22
    Spróbuj domowych sposobów na mszyce, preparat można zrobić z czosnku, cebuli, mniszka lekarskiego, pokrzywy. Szczegółowe proporcje bez problemu znajdziesz w Internecie smile
  • 08.01.15, 16:17
    warto sprawdzic owoce-jagody-goji.blogspot.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.