Dodaj do ulubionych

Jaki jest koszt budowy drogi dojazdowej?

08.06.09, 10:58
Czy ktoś się może orientuje z jakiego materiału buduje się drogę dojazdową, ile trwa budowa takiej drogi na łące o długości 100 m i jaki jest jej koszt? Jak można zrobić to najtaniej i najszybciej?
Edytor zaawansowany
  • 09.06.09, 16:03
    ja mam droge wlasnie 100m dluga szerokosc 5m . za tluczen wraz z
    wyrownaniem ( koparka ) zaplacilem niecale 4000 zl . inne dostepne
    materialy na droge - zdecydowanie drozsze !!! jest jeszcze mozliwosc
    polozenia plyt betonowych - koszt jak dobrze pamietam okolo 6000 zl
  • Gość: asiaijacek IP: *.206.115.26.static.telsat.wroc.pl 28.04.14, 21:57
    My z żoną długa zastanawialiśmy się jak poradzić sobie z problemem dojazdu do naszej działki budowlanej, szczególnie że częściowo dojazd przebiegał przez teren podmokły, co szczególnie wiosną i jesienią uniemożliwiało nam dotarcie do wymarzonego miejsca:) długo szukaliśmy rozwiązania, z uwagi że koszt wykonania takiej inwestycji (a jest to ``tylko`` dojazd) był bardzo wysoki. Problem polegał na tym że początkowo prosiliśmy o wycenę firmy które chciał na nas zrobić interes życia, nie interesowało nas zrobienie autostrady tylko po prostu bezpiecznej drogi do domu. W końcu dodzwoniliśmy się do firmy www.progresdrogi.pl, na miejsce przyjechał młody chłopak, bardzo zaangażowany w swoją pracę a już na jutro mieliśmy kosztorys, a po 3 tygodniach piękny dojazd do działki. Całe przedsięwzięcie kosztowało połowę wartości łazienki:)
  • 28.04.14, 22:17
    Za 1000 m nawet i 6000 zł może mi się wydawać za mało. Odradzałbym tłuczeń raczej beton to plan minimum jaki bym przyjął.
  • Gość: kamil t IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.05.14, 20:28
    Polecam zbudowac z kostki brukowej , chyba bedzie to najbardziej oplacalna inwestycja :)
  • Gość: janina IP: *.centertel.pl 30.06.14, 13:04
    Wyślij zapytanie do firm, nawet na maila Superbudowlani.pl tam szukaj ofert.
  • 30.06.14, 16:19
    Pytanie czy macie utwardzony teren. Sypanie kamienia jak gleba miękka to strata kasy. Najpierw utwardzenie drogi a potem najlepiej asfalt.

--
    Zakup mieszkania - informacje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.