Dodaj do ulubionych

Nowoczesne tapety

24.11.08, 19:19
Uwielbiam tapety! Minęły czasy białych ścian i wałków do farb ze żłobionymi
wzorkami. Olbrzymi wybór tapet (w tym tych naprawdę dobrych i efektownych -
winylowych) znalazłam na eBayu (tanio - to ważne szczególnie przy większych
powierzchniach) i teraz powoli odnawiamy pokoje i inne pomieszczenia w domu.
Polecam te tapety bez mrugnięcia okiem!
Edytor zaawansowany
  • 12.06.10, 23:32
    Fototapety odżyły na dobre. Tym razem zadomowia sie na dluzej bo
    wybor jest przerazajacy :)
    --
    raptem 8mln fototapet w PIXERS.pl
  • Gość: bca IP: 178.122.15.* 13.06.10, 22:24
    Tapety to jest bardzo banalne
    Tutaj jest galeria - najbardziej oryginalne rozwiązania

www.supermozaika.pl/html/gallery/7-%C5%9Aciany.html
    Polecam zobaczyć
  • 17.10.13, 21:19
    Pięknie się nadają do sypialni, czy do salonu w pełnej krasie! Wyobraź sobie takiego słonia, gdy do pokoju wchodzisz: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5356482! ;-)
  • 18.10.13, 09:02
    fototapeta do łazienki? jedną z ostatnich realizacji można obejrzeć tu
    --
    pozdrawiam
    COLOR-owe wnętrza
    COLOR-owe wnętrza na Facebook'u
  • Gość: Marysia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.06.10, 11:21
    Widziałam kilka ładnych wzorów, ale i tak tapet używam tylko i wyłącznie jako dodatków dekoracyjnych. Ostatnio w ten sposób odnowiłam pokój gościnny. Ściany odmalowane zostały drzewkiem oliwnym śnieżki, a przez środek jednej ścian poprowadziłam pas tapety, gdzie powieszony został duży LCD. Całość wygląda bardzo fajnie i przede wszystkim nowocześnie.
  • Gość: kromik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.13, 12:27
    Witam!
    proponujemy Tapety Tekstylne, które są samoprzylepne! oznacza to, że posiadają już swój klej, więc nie trzeba martwić się o pędzle i inne akcesoria.
    tapety wykonane są z prawdziwego materiału, który jest bardzo MIŁY W DOTYKU, łatwo się czyści i nadaje przytulny klimat!

Tapeta jest POLSKIEGO PRODUCENTA, a to w dzisiejszych czasach ważna informacja!
    polecamy!
    www.kromik.pl
  • Gość: MariaN.29 IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.14, 21:56
    Ja podeszłam sceptycznie do tematu tapet: wzory niefajne, montaż trudny, kojarzyło mi się to z kiczem. Mąż pokazał mi kilka sklepów internetowych i jakoś zaczęłam się przekonywać. tydzień temu.. zamówiliśmy pierwszą tapetę! Właśnie padam z sił po montażu, ale było to łatwe i przyjemne zadanie. wszystkim niezdecydowanym polecam Tapetowy Świat, możliwe jest zaprojektowanie własnego wzoru, można wybrać z gotowych, wszystko od ręki, zamówienie ładnie i bezpiecznie zapakowane. polecam i życzę wszystkim miłej zabawy!
  • 28.07.13, 17:52
    My będziemy tapetowali tylko u synka w pokoju, szukam ładnej tapety .
  • Gość: Kamino IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.13, 15:23
    Nie będę sprowadzał tapet z drugiego końca europy :) wolę już zrobić zakupy w rodzimych sklepach internetowych, przy tapetach lepiej decydować się na winyl niż papierowe czy fizelinowe.
  • 18.10.13, 18:45
    Ja też się cieszę, że tapety wracają do łąsk i w to zdecydowanie lepszym wydaniu. To już nie papierowe brzydactwa z brzydkimi wzorkami. Niektóre z dostępnych tapet napraede robią wrażenie. Szczególnie tekstylne.
    --
    outbud.pl
  • 02.11.15, 21:25
    Zakochałam się w tapetach i tego typu rozwiązaniach dekoracyjnych dawno temu. To prawda, że współczesne tapety w niczym nie przypominają tych sprzed lat. Uwielbiam i polecam wzory roślinne, związane z naturą... W takim wnętrzu aż chce się żyć i relaksować :) tapety dekoracyjne
  • Gość: Alik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.13, 20:17
    Nie trzeba szukać za granicą, żeby kupić dobrą tapetę, w dobie winylowych mycie i woda są im w sporym zakresie niestraszne.
  • 13.11.15, 11:55
    Polecam
    marmostyl.pl - marmur warszawa
    art6.pl projektowanie wnętrz warszawa
  • 21.03.16, 11:44
    Ja polecam tapety AS Creation, np. decorations.pl/pl/p/2337-90-Tapeta-A.S.-Creation-zielona-AVENZIO-6/19817 :)
  • 11.04.16, 10:30
    od pewnego czasu także jestem miłośniczką fototapet. Mam już u siebie w sypialni i w pokoju dziennym imitującą cegłę. Wygląda to bardzo dobrze. teraz moja córka wymarzyla sobie tapetę w kotki.
  • 31.01.17, 23:10
    witam, czy moglabym poprosic Pania o zdjecie tapety cegly. i gdzie zostala zakupiona. boje sie ze bedzie to wygladac tandetnie i stad moje zapytanie
  • 30.04.16, 18:17
    Tapety przeżywają swój renesans :) Wzorów jest nieskończona ilość, można wybierać, kierując się dosłownie każdym kluczem. Ja się zastanawiam nad zakupem tapety, ale koniecznie takiej z wyższej półki, aby mieć pewność, że będzie solidna i trwała. Super wybór tapet znalazłam w sklepie decoinspiration.pl - zamawiał ktoś może z tego sklepu?
  • 11.05.16, 22:24
    Tapety pasują do każdego wnętrza. Teraz jest tyle wzorów, że naprawdę jest w czym wybierać. Mojemu synkowi marzy się tapeta z bohaterami z filmu auta. jestem dosyć sceptycznie nastawioana do tego pomysłu, ale czego to się nie robi dla swoich pociech;)
    _________
    Foteks
  • 26.05.16, 13:13
    Dokładnie, jest naprawdę ogromny wybór, ja urządziłem cały salon w fototapetach z tego sklepu: pieknetapety.pl/ i jestem naprawdę zadowolony z efektów.
  • 22.12.16, 13:14
    Jeśli szukasz ciekawej fototapety do biura lub domu to zapraszamy na www.fajniemieszkam.pl Przygotowaliśmy wiele kolekcji na fototapety do salonu, sypialni, kuchni ale i fototapety do biura oraz innych pomieszczeń firmowych. Na terenie Warszawy i okolic zapewniamy montaż fototapet. Nasi specjaliści robią to już od 8 lat. Drukujemy w bezpiecznej dla zdrowia technologii HP Latex i wybieramy tylko sprawdzone materiały. A jeśli szukacie innych pomysłów na elementy dekoracji wnętrz to zapraszamy na www.decorabbit.pl Znajdziecie tu m.in. lustra dekoracyjne, poduszki dekoracyjne oraz nowoczesne grzejniki szklane z nadrukiem.

Często klienci pytają nas o montaż fototapet, jak je sprawnie i równo nakleić. Cóż, najlepiej zamówić profesjonalną usługę montażu tapety, ponieważ nie jest to wcale takie proste. No i szkoda ryzykować uszkodzenia materiału. Nasi specjaliści montują tapety głównie w Warszawie i okolicach, ale możliwy jest montaż na terenie całej Polski. Znają się na tym i montują fototapety już od 8 lat. Zapraszamy na naszą stronę www.fajniemieszkam.pl, na której przygotowaliśmy mnóstwo grafik na tapety oraz znajdziecie zdjęcia wielu realizacji. Do naszych fototapet wybieramy sprawdzone materiały i zabezpieczamy je ochronnym laminatem. Drukujemy w bezpiecznej dla zdrowia technologii HP Latex. A jeśli szukacie innych oryginalnych dekoracji wnętrz zobaczcie nasze propozycje na www.decorabbit.pl Do zobaczenia ;)
  • 24.01.17, 22:54
    A ja ostatnio wpasowalam sie w trendy i w salonie uzylam tapety z flemingami jest boska deeco.eu/category/tapety-nowoczesne-deeco
  • 11.07.17, 13:19
    Ja od kliku lat zrezygnowałam z malowania ścian i korzystam tylko z tapet. Dlaczego? Jak dla mnie to ciekawsze rozwiązanie. No i znacznie tańsze niż malowanie ścian w wzory. A bardzo ciekawą ofertę tapet znajdziemy na: tapetyswiata.pl/
  • 20.10.17, 10:01
    Najważniejsze aby tapeta lub fototapeta była łatwa w montażu oraz miała dobrą jakość graficzną. Przy tapetach nie jest o to trudno, gdyż wzór jest powtarzalny, ale przy dużych fototapetach na ścianę jakość wzoru jest najważniejsza. W sklepie agatonstudio.pl/2-fototapety można liczyć na spełnienie tego warunku, gdyż fototapety drukowane są z wzorów wykonanych na bazie zdjęć aparatu www.canon.pl/for_home/product_finder/cameras/digital_slr/eos_5ds/ Jeżeli więc szukasz dużej fototapety, która będzie miała bardzo dobrą jakość sprawdź te o jakości doskonałej sprawdź
  • 26.10.17, 14:54
    Ja zakochałam się w stronie mylionshome.pl! Mają niezwykle szeroki wybór w każdym stylu i korzystne ceny.
    Sprawdźcie sami: www.mylionshome.pl/akcesoria-tapety-scienne/
  • 03.11.17, 14:47
    Również bardzo lubię tapety, jeszcze bardziej fototapety, właśnie urządzam salon i zakupiłem winylowe. Teraz właśnie jeszcze zamawiam żaluzje w Solid-bydgoszcz i będę wykańczał pomieszczenie.
  • 07.11.17, 15:32
    Pewnym zamiennikiem fototapety są nowoczesne obrazy na płótnie. To zdecydowanie łatwiejsze niż przyklejanie fototapety. Ostatnio zamawiałam z digitaldruk.pl/508-zwierzeta i efekt jest naprawdę świetny. Wzięłam duży bo 120x90cm i jestem bardzo zadowolona. Obraz jest w sypialni, kolory bardzo intensywne, obraz wyraźny. Sama bym tapety nie nakleiła a powiesić na gwoździku potrafię jak najbardziej ;)
  • 08.11.17, 10:22
    Ja tez drukowałam ostatnio fototapete. Wybrałam zdjęcie, które zrobiłam na wakacjach. Wydrukowali mi w holy-art.pl/ i wyszło super. Bałam się, ze moje zdjęcie było kiepskiej jakości i nie będzie można zrobić z niego fototapety, ale studio poradziło sobie. I teraz pijąc kawę patrzę na Morze w Grecji :)
  • 09.11.17, 09:25
    A ja tam lubię trochę staroświeckości. Nie uważam, żeby tapety musiały być koniecznie nowoczesne.
  • 13.11.17, 08:59
    Wolałbym jednak kupować w sprawdzonych sklepach, a nie na stronach typu eBay, którym raczej nie ufam.
  • 13.11.17, 10:53
    Ja także uwielbiam tapety, ponieważ kryją drobne niedoskonałości ściany. Nie wymagają wygładzania i szlifowania ścian, w przeciwieństwie do farb. Obecnie na rynku można znaleźć wiele rodzai wzorów, kolorów i faktur dzięki czemu można stworzyć unikatowe wnętrze. Wystarczy tylko odrobina chęci i garść pomysłów. ;)
  • 17.11.17, 08:54
    Zgadzam się z tym. Tapety wracają do łask. Nie są to już czasy wytapetowanych w całości mieszkań jakimś kiczowatym wzorem - PRL się skończył. Teraz można naprawdę przebierać w różnych typach i wzorach. Mnie ostatnio zainteresowały tapety z cegłami lub kamieniami na stronie innetapety.pl.
  • 22.11.17, 13:08
    Tapety rzeczywiście mają teraz dużo ciekawych i gustownych wzorów. Przejrzyjcie sobie tutaj www.homebook.pl/produkty/tapety , elegancja-Francja, żadne tam peerelowskie klimaty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.