Dodaj do ulubionych

malowanie dachu- cena

27.04.08, 08:07
Witam,
czy może mi ktoś powiedzieć ile orientacyjnie kosztuje pomalowanie 1m2 blachy na dachu?? Chodzi mi o samą robociznę.
Edytor zaawansowany
  • jarecki_2 28.04.08, 14:51
    A co to za dach, jakie spadki, jak wysoko, czy potrzebne będzie rusztowanie,
    jaką farbą to już napisać nie łaska? O miejscowości nie wspominam.

--
    biuro@zubbau.pl
  • Gość: www.h8.com.pl IP: *.klc.vectranet.pl 23.07.08, 20:37
    wszystko zalezy od dachu jego stanu oraz pochałosci .
  • Gość: od 12-18 zł za met IP: *.ekspres.net.pl 03.08.08, 19:03
    zalezy od dachu i ile warstw
  • Gość: Kielce IP: *.e-wro.net.pl 01.05.09, 22:29
    malowanie dachu na terenie świętokrzyskiego? polecam www.h8.com.pl
  • Gość: radek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.08, 20:23
    jednekrotne malowanie o duzym stopniu trudnosci podaj cene za metr
  • Gość: akrobata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 01:23
    kolego mam znajomych alpinistów akrobatów jeżeli masz wysoki budynek
    to za 15 zł za m2 oblecą ci z przyjemnością
  • Gość: www.h8.com.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.08, 11:35
    nalezy ocenic stan przyczepnosci poprzedniej powłoki .naszym zdaniem
    jednokrotne malowanie dachu mija sie z celem .ale kazdy ma swoje
    racje
  • Gość: ts_Alpin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.09, 22:15
    Nie podał Pan istotnych danych.Żeby dokłądnie wycenić koszt trzeba znac powierzchnię,stopień trudności,rodzaj powłok istniejących już na dachu,rodzaj pokrycia(trapez mały,duży,fala,blacha felcowana,inne..), ilość ognisk rdzy itd..
    Ale generalnie ceny u mni ewahają się od 9-12 zł/m2.Zwykle jest to około 10zł/m2.jest to cena robocizny.Do tego nalezy doliczyc koszt lakieru który trzeba dobrac ścisle do daszku(może to byc ocynk mniej lub bardziej wysezonowany,balcha powlekana,dach malowany wcześniej poliwinylem,akrylem,chlorokauczukiem,epoksydem,ftalówką itd..)
    I znów--->generalnie cena nie przekracza 5 zł/m2 dwukrotnego malowania.
    Reasumując.Koszt pomalowania dwukrotnego dachu który wczesniej został umyty przy użyciu myjki wysokociśnieniowej( 300Bar),odtłuszczony,ogniska rdzy usunięte a miejsca te zabezpieczone stosownym podkładem antykorozyjnym + GWARANCJA kilkuletnia na usługę to wydatek rzędu +/- 15zł/m2.
    Polecamy sie. www.ts-alpin.com
  • Gość: remtech21@interia. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.09, 17:42
    Interesuje mnie Pana wstępna oferta :mam do pomalowania lekko dwu spadowy dach o
    około 150m2 .proszę .odpowiedż lub telefon . podaje dane:email.
    remtech21#interia.pl tel. 602 687 388
  • Gość: alprem.pl IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.14, 16:56
    każda usługa ma swoją cenę ,można fachowca wyszukać za 5 zł i można za 10 zł .......
  • Gość: redach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.14, 18:41
    popierdam jednokrotne malowanie przy renowacji dachu to nie ma wogóle sęsu ale na nowa ladna blache jak najbardziej raz może byc
    508124133
  • Gość: Dawid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.14, 19:25
    Witam tez jesteśmy alpinistami ale dachy powyżej 180 metrów robimy po 10 zlm2
    naprawdę trudne dachy to max 12 zl ale to jakis góralski by musiał byc
    możliwość wyceny przez e-mail daw555555@wp.pl
  • Gość: Misiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.09, 11:22
    Ja materiały dachowe kupowałem tutaj
    www.matbud.pl/mat_dachowe.htm i ni ewyniosło mnie drogo.
    Solidan firma.
  • Gość: mim IP: *.chello.pl 03.04.09, 13:20
    :)
    szkoda trochę twojej kasy MISIU , ale przepłaciłeś ostro :)
    o 10 min drogi od Twojego składu , jest największy w Polsce ,
    najstarszy i najtańszy sprzedawca materiałów dachowych/dekarskich
    etc.
    ale skoro już kupiłeś to : na zdrowie :)
    mim
  • Gość: moon IP: *.156.220.87.dynamic.jazztel.es 23.04.09, 17:15
    Jesli jest ktos zainteresowany malowanie dachu polecam ta firme
    www.pracewysokosciowe.net
  • Gość: Marcin IP: *.ejedrzejow.pl 13.05.13, 16:38
    Profesjonalne i szybkie malowanie dachów, elewacji, krycie papą, okolice Jędrzejowa. Niskie ceny. Zadzwoń na pewno się dogadamy. 504968439
  • rockix 14.05.13, 15:26
    Mi pomalowali za 10 zł/metr (trochę po znajomości). Na razie wygląda to dobrze, ale pożyjemy, zobaczymy :-)
    --
    Nieruchomości Rzeszów
    Solidna jak zawsze folia-stretch.pl/
  • Gość: Adamek27 IP: *.tvkdiana.pl 24.03.14, 16:46
    U mnie byly dwie ekipy od malowania dachu jedna z niska ceniła się na 10 zł ale znalazlem firme www.faster-dachy.pl ze stalowej gdzie przyjechali i tradycyjnie pomalowali mi dach za 9 zł. do tego dali materiał w cenie jak w hurtowni. Co jeszcze doplacilem 500 a wymienili mi gwozdzie na dachu i wyremontowali kominy. Konkretni goscie a cena jak mowie poczatek sezonu mieli wiec ok.
  • Gość: Ed IP: *.38.100.40.internetia.net.pl 18.06.13, 01:01
    Mi pomalowali za 12zł m2 bardzo solidna firma z Gdańska

Folia stretch
  • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.13, 22:29
    ostrzegam przed firmą z wadowic - malowanie 17-19zl/m w zaleznosci od farby, wszystkow cenie ale tylko w teorii - 200m dachu pomalowane 10 litrami farmy fawinyl czyli mozna sobie wyobrazic jak byla ona rozpuszczona - farby tej sie nie rozciencza
  • Gość: sylwia IP: *.play-internet.pl 27.06.14, 09:38
    jak nazywała się ta firma z wadowic
  • tomasz_ek1983 29.01.15, 11:59
    Temat malowania rozpuszczalnikiem jest dla mnie znajomy malowalem w Tarnobrzegu dwa dachy u mnie na posesji, najpierw pomalowali mi dach na budynku gospodarczym niecałe 100m2 i tu bylem w szoku z 10 litrow farby jeszcze im zostało. Jak sie okazało panowie liczyli na szybki zysk - wiec podziekowalem placac tylko za farbe i szukalem dalej. Zrazilem sie juz do natrusków i robienia roboty bez sensu. Szukalem i na forum i w internecie przyjezdzali fachowcy i wyceniali, opowiadali historie z roznych parafi cena podobna jedynie jeden gosc mi powiedział ze maluja ksiązkowo jak na pudełku pisze znalazlem na forum o nich komentarz i to prawda wyszło puszke wiecej niz inni mowili ale wyglada rewelecyjnie. Więc jesli chcecie pomalowac a nie popryskac sobie dach to stalowa wola i www.faster-dachy.pl nie pamietam jak sie ten pan nazywał ale robote robi dobra. Zreszta ludzie poczytajcie sobie o natryskach i jak na tym robia ludzi w balona. Ja sie przekonalem osobiscie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  • tytanek17 11.03.14, 20:26
    ceny bez materiału wahają się od 11-14 zł w zależności jaka blacha na dachu( fala, trapez itd ) w jakim stanie jest dach czy się farba łuszczy czy same ogniska korozji .
    Malowanie Dachów
  • Gość: dawid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.14, 20:43
    ja robie po max 10 zł za robote mycie czyszczenie gruntowanie 2x malowanie wycena poprzez przesłanie zdjec na maila
    tel508124133
  • Gość: Dawid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.14, 15:32
    Malowanie dachów mycie impregnacja dachówki podkarpacie małopolska

508124133

wycena poprzez przesłanie zdjec na maila daw555555@wp.pl
  • Gość: wykonawca IP: *.giga-komputer.pl 28.06.14, 14:27
    Przestrzegam wykonawców,którzy zajmują się malowaniem dachów-spisujcie szczegółowe umowy!!!, mieliśmy przypadek,gdzie gnaliśmy 250 km po Łódz .usługa malowania dwóch dachów-razem 150m2,umowy nie pisaliśmy co było wielkim błędem,zaufalismy Pani zlecającej na słowo.Prace zostały przerwane w połowie,zleceniodawczyni okazała się nie wiarygodna a my jesteśmy w plecy 1200zł.Umowy,zdjęcia i jeszcze raz umowy!!!!
  • Gość: wykonawca IP: *.giga-komputer.pl 28.06.14, 14:40
    Dodam jeszcze,ze w porę przerwaliśmy prace,w innym przypadku stracilibyśmy jeszcze więcej.
  • Gość: gorbud IP: 212.87.246.* 15.04.14, 22:39
    cena to 10 zl za metr malujemy kompleksowo i profesjonalnie już 15 lat bez reklamcji..chyba to dobrze, zapraszam 792 822 688 na slasku . jak dalej z dojazdem trzeba by cos dolozyc:)
  • Gość: redach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.14, 18:39
    od 10 zł podkarpacie małopolska
    wycena z zdjec daw555555@wp.pl tel 508124133
  • Gość: redach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.14, 18:40
    od 10 zł podkarpacie małopolska
    wycena z zdjec daw555555@wp.pl tel 508124133
  • Gość: h8 IP: *.dynamic.chello.pl 06.05.14, 22:07
    cena od 10 zł za m2 zaiteresowany pisz na adres biuro@h8.com.pl
  • podnosnikimalopolska 08.03.15, 22:44
    Cena profesjonalnego malowania dachu to koszt w granicach 20zł/m2.
    Mam na myśli cały proces renowacji czyli mycie, odtłuszczanie, usuwanie ognisk korozji,zabezpieczenie miejsc wyczyszczonych odpowiednio dobranym podkładem antykorozyjnym oraz dwukrotne malowanie. W cenie zawarte jest dokręcenie dachu( dobicie, dokręcenie luźnych blach), poprawa/dokręcenie obróbek blacharskich( ofasowania, wiatrownice, gąsiory). Cena zawiera gwarancję. Warto nie sugerować się tylko ceną. Bardzo ważny w czasach kiedy to firmy pojawiają się niczym grzyby po deszczu ( i równie szybko się te firmy likwiduje ) jest okres istnienia firmy na rynku.
    Korzystając z okazji zapraszam do korzystania z usług
    malowanie-dachow.pl

--
    Malowanie dachów oraz Wynajem podnośników koszowych
    Wynajem podnośników koszowych
  • krystek75 12.06.15, 14:36
    Najlepsze efekty w porównaniu cena jakość miałem z farbami firmy bekerfarb. Pokryły ładnie, a kolor jest po kilku latach nadal żywy
  • gawron65 01.07.15, 15:14
    Wiem, że lepiej zainwestować w nowy dach niż malować. To rozwiązanie na więcej lat, z gwarancją... Na przykład dachówka portugalka w Warszawie to koszt mniej więcej blacho - dachówki. Lepiej nie kombinować z malowaniem, bo wszystkie syfy mogą wrócić i wybić się z powrotem na nowej farbie.
  • malowaniedachow 03.03.16, 17:09
    W zasadzie to się nawet zgadzam. Mimo tego, że od 12 lat zajmuję się tym czym się zajmuję:) to uważam, że faktycznie lepiej zainwestować w nowy dach - tak jak napisałeś Gawron65.
    Pozostaje tylko kwestia ceny przedsięwzięcia ( która będzie co najmniej kilkukrotnie wyższa) oraz samego przeprowadzenia realizacji. Czasy dziwne, o dobrego fachowca ciężko, rynek usług zepsuty , "każdy by chciał tanio" (a tanio i dobrze to tylko my wykonujemy swe usługi;) ). Parę dachów w życiu przerabiałem już po szybkich i tanich przekrywkach.
    Swojego dachu tez nie malowałem - choć mogłem. Z tą małą tylko różnicą, że przekrywkę wykonałem sam ( moja firma), a głównym powodem nie była niszczejąca blacha tylko chęć przebudowy domu.
    Reasumując gdy chcecie Państwo :
    - Przebudować dach ( z różnych względów)
    - Konstrukcja jest w kiepskim stanie
    - Pojawiają się dziury w poszyciu
    To faktycznie lepiej zastanowić się nad wymianą.
    Gorąco pozdrawiam i zapraszam na www.malowanie-dachow.pl . Chętnie podpowiemy, doradzimy. Paradoksalnie - zupełnie bezinteresownie.

--
    Malowanie dachów
  • rocky.s 26.07.16, 10:49
    A tutaj z przedmówcą się nie zgodzę.
    Wiele osób uważa, że malowanie dachówki jest przereklamowane, kiedy to nie prawda. Malowanie pozwala nam zabezpieczyć nasz dach na długie lata przed korozyjnym działaniem pogody. Dach będzie miał wyraźny kolor i będzie wyróżniał się na tle innych domów. Dodatkowo jest o wiele tańsze od robienia nowego dachu i wykładania go dachówka. Rzućcie okiem na chor.bialystok.pl/uslugi/malowanie-dac howki-przereklamowane/, a się przekonacie.
  • camtech 20.04.17, 22:46
    Zapraszamy do wyceny, na papadach.pl
  • agruby 04.05.17, 17:42
    Lepiej jest pomalować dach, czy zamówić blachodachowka w wybranym kolorze ?
  • hormalk 03.07.18, 16:30
    Z tego co się orientuję to cena takiej usługi jest zależna od trudności jej wykonania oraz rodzaju dachu jaki masz do pomalowania. Najlepiej będzie chyba jesli skontaktujesz sie z jakąś firmą, która takie usługi wykonuje i u nich dopytasz się o szczegóły współpracy. Jedną z takich firm jest na przykład Rope Expert. Na pewno bez problemu się z nimi dogadasz :)
  • ole-pl 13.09.18, 13:17
    Akurat zgodzę się z kolegą powyżej - żadna rzetelna firma nie poda ceny za malowanie dachu bez oględzin, bo jest za dużo zmiennych żeby orzekać z góry ile będzie pracy. Ze swojej strony polecam www.bekerfarb.pl zarówno w kwestii realizacji malowania i renowacji jak i w kwestii samych farb :)

--
    www.ole.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.