Dodaj do ulubionych

Gniazdko w blacie

11.09.18, 11:27
Tak się zastanawiam. Jaką żywotność mają gniazdka montowane w blatach kuchennych szczególnie te wysuwane.
Przecież na blacie jest często woda coś się zawsze może rozlać. Aby gniazdko się wysuwało to musi być system jakiś sprężynek które mają swoją żywotność.
Czy ktoś ma doświadczenia z takimi gniazdkami? Jak długo one przy normalnym użytkowaniu podziałają?

--
Meble Katowice
Meble Sosnowiec
Kamieniarstwo
Edytor zaawansowany
  • fajniebudowac 12.09.18, 09:45
    Pokrywka od nich powinna być odpowiednio szczelna i nie powinno się nic strasznego stać. Ale mi jeszcze się nie zdarzyło, żeby gniazdka które mam w ścianie nie wystarczyły. Jeśli chodzi o wyspę, to moja siostra ma w podłodze dodatkowe i sprawdza się.
    Polecam też artykuł o funkcjonalności kuchni building-companion.pl/artykul/idealnie-zaprojektowana-kuchnia-w-5-krokach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.