Dodaj do ulubionych

Inwestycja W52 w Warszawie

15.05.18, 16:28
Taka krótki opis, który można sobie zinterpretować na swój sposób:
Chcąc nabyć lokal u tego developera umówiłem się na spotkanie z panią odpowiedzialną za sprzedaż w siedzibie przy ul. Pięknej. Tam dostałem ofertę na 3 lokale wraz z rysunkami, harmonogramem wpłat i umową rezerwacyjną. Następnego dnia potwierdzone to jeszcze oficjalnym mailem ze strony dewelopera. Wybrałęm jedno z mieszkań, przesłałem dane do umowy, otrzymałem uzupełnioną umowę do podpisu i .. cisza. Państwo przestali odpowiadać na maile i telefony. Po jakimś kilku dniach oddzwoniła do mnie Pani, która przedstawiła się jako nowy pracownik dewelopera i stwierdziła, że wszystkie dotychczasowe ustalenia są nieważne bo Pani, która to ze mną ustalała już nie pracuje. Po kilkukrotnych prośbach zadzwonił do mnie człowiek z zarządu spółki i potwierdził, że mogę od nowa zacząć z nimi ustalać cenę za ten lokal (chociaż i tak go już właśnie sprzedali komuś innemu). Kilka maili z mojej strony do dewelopera w sprawie tego mieszkania i cisza..
Według mnie prymitywna metoda na sprzedaż w wyższej cenie niż się ją ustaliło z klientem. Jeśli na tym etapie deweloper zachowuje się w ten sposób to nie chcę wiedzieć co będzie potem.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.