Dodaj do ulubionych

Dom bez działki

29.03.18, 11:46
Witam. Zastanawiam się ostatnio nad kupnem domu. Nie potrzebuje żadnego ogrodu ani nic, wiec chcialbym bez działki. Wydaje mi sie to dobra opcja iz moża przeweiżść ten dom. Nie mogę znaleźć strony, gdzie sa oferowane takie domy. Nie jest to dość znane ale moze macie jakas strone gdzie jest duży wybór?
Edytor zaawansowany
  • antymiasto 12.04.18, 20:43
    Nie rozumiem. Jak dom, to musi być działka.... Na czymś musi stanąć.

--
    antymiasto.blogspot.com/
  • jarecki_2 13.04.18, 06:03
    zaraz się dowiemy gdzież to Pani znajdzie taki dom bez działki ponieważ zupełnie obca, przypadkowa osoba zupełnie przypadkiem zna stronę na której Pani spokojnie kupi dom bez działki... hahahahaha a ten świeżo zakupiony dom bez działki postawi sobie pani taki dom na ... no właśnie, na czym? na chodniku? no nie, za to trzeba zapłacić o ile uzyska się pozwolenie. Na skwerku przed ratuszem? No nie, za to trzeba zapłacić o ile uzyska się pozwolenie. Nad rzeką? No nie, za to trzeba zapłacić o ile uzyska się pozwolenie. W lesie? No nie, za to trzeba zapłacić o ile uzyska się pozwolenie, pomijam fakt, że przecież Pani nie potrzebuje działki.... hmmmm trudna sprawa.

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • ina_nova 17.04.18, 14:27
    Dom bez działki inaczej nosi nazwę mieszkania o odpowiednim metrażu. Może być dwupoziomowe.

--
    „Każdy facet boi sie tego, że po ślubie dziewczyna zetnie włosy,
    przybierze na wadze i przestanie dawać mu dupy"
  • odczepcie_sie 26.04.18, 09:37
    Nie widuje się chyba za często takich domów.
  • joanisk 28.04.18, 22:55
    Może wóz Drzymały?
  • cbeina 16.05.18, 11:12
    znalazłam taką stronkę , chodziło mi właśnie o coś takiego jak tutaj, możecie sprawdzićokeno.pl/ jak macie jakieś opinie to chętnie poczytam ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.