Dodaj do ulubionych

jak pozbyć się grzyba?

13.02.18, 00:14
j.w. jak pozbyć się grzyba z zabudowanej szafy?
Edytor zaawansowany
  • klaudjaz 07.03.18, 09:07
    Na początek proponuję poszukać przyczyny powstawania grzyba w szafie czy na ścianach. Zwykle problemem jest wentylacja. Sama miałam problem z grzybem w mieszkaniu, ale pomógł przegląd instalacji wentylacyjnej wykonany przez www.krakow.przeglady-budowlane24.pl/ Solidnie sprawdzili przepływ powietrza, wskazali dotychczasowe błędy a po jakimś czasie, przy kolejnym przeglądzie upewnili mnie, że wszystko działa jak powinno także szczerze polecam :)
  • arrefo 16.05.18, 11:51
    Jeśli grzyb objął ściany to ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Foveo Tech RG10. Z tym że trzeba bardzo dokładnie wywietrzyć pomieszczenie, bo to mocny środek. Szafy drewnianej już bym nie traktował tym specyfikiem. W każdym razie jest bardzo skuteczny.
  • ardek29 23.05.18, 14:31
    Dokładnie, najpierw trzeba znać przyczynę grzyba i dobrze ci tu polecają, że osuszacz powietrza powinien pomóc, nie musisz od razu kupować, bo może się nie przydać później, ale można wynająć na dzień, dwa i jednorazowo osuszysz bardzo dokładnie. Takie profesjonalne osuszacze wynajmiesz tu www.osuszacze.watersmile.pl/ bo nie warto brać nic słabszego, to są dobre osuszacze wykorzystywane np na budowach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.