Dodaj do ulubionych

Projekt ogrzewania podłogowego

04.10.17, 22:32
Witam, moja znajoma poszukuje kogoś, kto wykona jej projekt ogrzewania podłogowego w rozsądnej cenie i oczywiście dobrze. Buduje się w okolicach Gliwic. Chciałaby aby wszystko grało i było w porządku. Czy znacie jakieś firmy godne polecenia? Szukałyśmy w necie i trafiłyśmy na firmę Eran z Gliwic właśnie. Czy mieliście z nimi styczność. Proszę o pomoc.
Edytor zaawansowany
  • 05.10.17, 08:28
    Projekt?? Przychodzi Pan hydraulik który ma wykonać instalacje wszelakie, pokazujesz mu gdzie ma być podłogowe i jest po zawodach. Zapłacić za coś za co płacić nie musimy... bezcenne.

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • 05.10.17, 21:07
    A te wszystkie podłączenia i obwody. Tak żeby mogła wyłączyć któryś jak będzie chciała? A jak chce żeby to było połączone z kominkiem, albo z pompą ciepła? Jakoś nie bardzo widzę , żeby w tym temacie zdać się na pana Czesia lub Zdzisia.
  • 13.10.17, 11:47
    jak dla mnie ogrzewanie podłogowe to tylko wyrzucone pieniądze w błoto, zastanów się jeszcze nad tym zanim się zdecydujesz na taki rodzaj ogrzewania

____
    adwords łódź
  • 15.10.17, 21:30
    ogrzewanie ma być wodne czy elektryczne .

--
    www.elektryk.org.pl/ Elektryk Warszawa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.