Dodaj do ulubionych

Panele czy deska podłogowa

12.08.17, 22:06
Mam dylemat, panele tańsze czy deska podłogowa? Szukałem czegoś egzotycznego, ale wszyscy odradzają egzotyki? W sumie deska na 50m2 merbau lub dossier wychodzi około 11 do 15 tys zł, pytanie czy warto ???

polecicie jakieś dobre opcje do salonu i sypialni, do białych drzwi?
Edytor zaawansowany
  • ulkakulka02 08.03.18, 10:22
    Według mnie lepiej iść w płytki, ja mam u siebie płytki drewnopodobne i jestem bardzo zadowolona :) a najlepsze w nich jest to, że nie tylko wyglądają jak prawdziwe drewno, ale też nie trzeba ich tak pielęgnować i czyścić jak paneli. Chociażby tutaj dagmaplytki.pl/plytki-drewnopodobne można zoaczyć jak wyglądają takie płytki. Prawda, że można uznać to za drewno? :D
  • lenales 24.05.18, 19:44
    hej
  • nieco8 27.05.18, 14:30
    Odpowiedz sobie na następujące pytania:
    Drewno czy plastik,
    Natura czy chemia,
    Nie przyciąga kurzu czy przyciąga,
    Na kilkadziesiąt lat czy kilka,
    Wygląd naturalny, bardziej różnorodne usłojeniem desek czy jednolite, spod matrycy?
  • lena_horoszko 15.06.18, 20:06
    aż się człowiekowi ciśnie żeby napisać zostaw drzewa w lesie a nie ścinaj na panele, z tym kurzem to trochę mit, chemia cóż, a drewniana podłogę ot myślisz że czym impregnują ?! kilka lat też mit, dobre panele służą spokojnie dyszkę, dobra ceramika i ze 2 pociągnie.
  • agus13m 08.06.18, 13:49
    Ja bym wybrała bardzo dobrej jakości panele.
  • pawelnow189 13.06.18, 15:48
    Do białych drzwi szara podłoga pasuje, siostra ma u siebie drewnianą z parkietlux i wygląda fajnie. No i drewno jest na lata, a panele są jednak gorszej jakości.
  • antena1234 14.06.18, 17:56
    Ja podpisuję się dwoma rękami pod panelami. Już miałam dębową podłogę. Dziękuję bardzo, zwłaszcza jeśli ma się psa. W nowym domu zamontowałam panele i mam spokój, nie ma wgnieceń, rys i itp. a i czyści się o wiele lepiej.

Pozdrawiam Aneta z siedziska do przedpokoju
  • lena_horoszko 15.06.18, 20:11
    Ja kocham szpilki, jak projektowałam pierwsze wnętrza to tylko naturalne podłogi a potem zonk wgniecenia bo kobiety czesto pomykają w domu w szpilkach a i pies się zdarza, też polecam panele osobiście mam te maski alloc z aluminiowymi zamkami klasa ścieralności ac6 doradzono mi takie w niewielkim salonie drzwi i podłóg vox koło galerii mokotów, fenomen, teraz swoim klientom to na zmianę albo alloc albo quickstep polecam goraco :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.