Dodaj do ulubionych

Betonowa posadzka pod panele.

09.08.17, 00:00

Postanowiłem położyć panele podłogowe w pokoju.Zdjąłem wykładzinę dywanową a tu guzowate nierówności i wklęśnięcia w posadzce nawet do 1 cm.Przy pomocy szlifierki kątowej i tarczy do betonu przystąpiłem do równania garbów.Drzwi zamknięte,okno otwarte,maska przeciwpyłowa,okulary ochronne,czapka na głowie,wata w uszach-myślałem,że nie będzie tak źle.Tymczasem wytworzyła się niewyobrażalna mgła pyłu tzw.siwy dym.Niewidoczne ciągi powietrza skierowane do kratek wentylacyjnych w mieszkaniu spowodowały,że pył przedostał się szczeliną pod drzwiami pokoju na całe mieszkanie.Jak skończyłem pracę i zobaczyłem pozostałe pomieszczenia to się przeraziłem.Wszystko było siwe,istne Pompeje.Przestrzegam przed takim kataklizmem.Przy tego rodzaju pracach nie zapominajcie o naprawdę dobrym USZCZELNIANIU !!!
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.