Dodaj do ulubionych

Schody okrągłe

11.07.17, 15:51
Zastanawiam się nad tym, jakie schody do domu wybrać, czy proste czy okrągłe. Najbardziej podobają mi się te, które znajduję się w zakładce galeria na stronie oto schody .pl. Tylko nie wiem czy takie schody są bezpieczne. Co o nich sądzicie?
Edytor zaawansowany
  • 12.07.17, 14:12
    Z jakiego materiału chcesz te schody robić? Teraz modne jest łączenie metalu ze szkłem i drewnem.Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to wszystko zależy od jakości montażu. Jeśli są zamocowane solidnie to będą bezpieczne.
  • 20.10.17, 14:43
    Jeżeeli masz mało miejsca to schody okrągłe będą w sam raz.Dobrze wygląda połączenie drewnianych schodów z balustradą ze stali nierdzewnej.
  • 26.10.17, 14:50
    Sprawdź asortyment na mylionshome.pl
    Mają naprawdę szeroki wybór schodów z wielu sklepów!
  • 11.11.17, 18:56
    Żeby schody były bezpieczne muszą mieć odpowiednią głębokość podstopnia (tak, aby zmieściła się cała stopa), balustradę oraz odpowiednie oświetlenie, najlepiej z czujnikiem ruchu. Dobra widoczność sprzyja bezpieczeństwu. Ciekawe sterowanie oświetleniem schodowym (delikatne podświetlenie po zmierzchu, włączanie pełnego oświetlenia na określony czas, automatyka ruchu i inne) można znaleźć na stronie smartleds.pl

--
    Zobacz także:
    Inteligentne sterowniki schodowe LED smartleds.pl/sterowniki-schodowe/
    Inteligentne oświetlenie schodów LED z czujnikiem ruchu smartleds.pl/inteligentne-oswietlenie-schodow-led-z-czujnikiem-ruchu/
  • 13.11.17, 08:58
    Okrągłe czyli jakie? Kręcone? Raczej nigdy bym się nie zdecydował, średnio bezpieczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.