Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić środki czystości?

06.07.17, 13:10
No cóż. Remont powoli dobiega ku końcowi, ale firma remontująca zostawia straszny nieporządek. Co gorsza nie poczuwają się do czyszczenia itp. Razem z żoną musimy wziąć sprawę w swoje ręce. Gdzie polecacie szukać środków czystości pod budownictwo? Zależy nam na dobrej jakości produktów i oczywiście w rozsądnych cenach.
Edytor zaawansowany
  • 06.07.17, 17:49
    W Biedronce spamerze.

--
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
    Stanisław Lem
  • 11.07.17, 14:53
    U mnie w domu i w pracy korzystamy ze środków firmy SauberLab. W szczególnosci dobre są ich profesjonalne środki czystości dla gastronomii, więc podejrzewam, że dla budownictwa też będą dobre ;) Sprawdź sobie ich produkty, highit, bo naprawdę warto!
  • 12.07.17, 08:00
    Zobacz sklepy z niemiecką chemią :) za rozsądne pieniądze kupisz bardzo dobre, wydajne środki do czyszczenia ;) Ewentualnie zobacz w lidlu, tam też są dość dobre środki ;)
  • 21.07.17, 12:01
    Jeśli chodzi o przemysłowe środki czystości z czystym sumieniem mogę polecić produkty firmy SauberLab. Mają bardzo przystępne ceny jak na tak zaawansowany sprzęt. Do tego posiadają wiele certyfikatów świadczących o wysokiej jakości środków czystości. Sam korzystam z ich produktów już długi czas jak i kilku moich dobrych znajomych i złego słowa nie mogę powiedzieć. Pozdrawiam :)
  • 24.07.17, 22:46
    Jeżeli zależy komuś na szybkim i skutecznym sprzątnięciu domu po remoncie, polecam profesjonalne środki czystości. Znaleźć tu można jak do tej pory najskuteczniejszy płyn do usuwania unigruntu.
  • 27.07.17, 21:28
    A co sądzicie o środkach eko? Używacie?
  • 01.08.17, 13:38
    Oprócz ceny to raczej niczym się nie różnią :)
  • 01.08.17, 14:40
    A mi się wydaje,że w Lidlu dobre środki mają do czyszczenia.
  • 03.08.17, 14:05
    Jeśli chodzi o dobre środki do czyszczenia, to zdecydowanie polecam poszukać w Lidlu. Jakiś czas temu z żoną robiliśmy remont w mieszkaniu, a jak wiadomo przy tego typu okazjach się trochę ubrudziło. Pojechaliśmy do Lidla i byliśmy zadowoleni z późniejszego efektu, a i za dużo też nie wydaliśmy :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.