Dodaj do ulubionych

Ktoś może polecić firmę wywożącą gruz w Krakowie?

17.05.17, 17:30
Tak jak w temacie szukam sprawdzonej firmy, która wywiezie gruz w Krakowie.
Edytor zaawansowany
  • 17.05.17, 18:34
    Ja korzystam z usług dpr.info.pl/oferta/wywoz-gruzu/, mają przystępne ceny i wysoki poziom. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.
  • 22.05.17, 14:36
    Korzystam z usług dpr.info.pl/oferta/wywoz-gruzu/, firma ma zróżnicowaną ofertę dostosowaną do różnych potrzeb. Poza tym są tani i solidni.
  • 13.06.17, 16:36
    U mnie z budowy wywózką gruzu oraz odpadów zajmowała się firma dpr.info.pl/ i jestem bardzo zadowolony z tej firmy, ponieważ okazji się bardzo profesjonalni i terminowi. Dodatkowym atutem była cena za całą usługę, która okazała się stosunkowo niska w porównaniu z innymi ofertami.
  • 19.06.17, 10:27
    Faktycznie, akurat Kraków jest miastem, gdzie ciężko dobrą firmę zajmującą się takimi usługami. Sam tego ostatnio doświadczyłem, jak szukałem kogoś rzetelnego, kto wypożyczyłby kontener na gruz. U mnie sprawdziła się firma maxgruz.pl/ więc Wam śmiało ją zarekomendować.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.