Dodaj do ulubionych

Fotel do salonu

12.05.17, 13:04
Witam, remontujemy właśnie z mężem dom i szukam pomysłu na uzupełnienie salonu. Mam duży narożnik ale chciałabym cos jeszcze, fotel/pufe żeby dalo sie wygodnie posiedzieć przed tv. Myślałam o worku sako ale czytałam różne opinie, może macie cos sprawdzonego? Jestem otwarta na wszystkie pomysły w bardziej nowoczesnym stylu.
Edytor zaawansowany
  • 18.05.17, 10:31
    Miałam okazje przetestować fotel sako u koleżanki i teraz sama jestem na kupnie, fajnie wygląda i można w nim wygodnie odpoczywać :)
  • 23.05.17, 18:48
    Ja w prezencie dla męża na urodziny kupiłam taką pufę - www.meblowy.guru/pufa-pilka-nozna-xxxl.
    Wszystko super ale jak się zapadnie w taką pufkę, która tapicerowana jest skórą ekologiczną w upalny dzień to trochę robi się gorąco...
  • 25.05.17, 10:42
    Mam worek w swoim salonie i do zalegania przed tv nadaje sie idealnie. Swój zamówiłam od www.pufolandia.com.pl polecam, pufe mam już ponad rok i nadal wygląda jak w dniu zakupu.
  • 01.06.17, 09:25
    Skusiłam się ogromnym wyborem pufolandii i dzisiaj rozpoczynam testy swojej pufy :D
  • 05.06.17, 09:31
    Bardziej nowoczesny styl do salonu to Vitra, zobacz takie rozwiązanie www.mojekrzesla.pl/p/Amoebe,2404 pytanie czy akurat to będzie w Twoim guście ponieważ mówisz o worku sako, który trochę "odbija" od tego co wysłałam ;)
  • 05.06.17, 09:32
    Bardziej nowoczesny styl do salonu to Vitra, zobacz takie rozwiązanie www.mojekrzesla.pl/p/Amoebe,2404 pytanie czy akurat to będzie w Twoim guście ponieważ mówisz o worku sako, który trochę "odbija" od tego co wysłałam ;)
  • 14.06.17, 13:31
    My z mężem również kupilismy pufę sako ale do pokoju dziecięcego ;) do salonu to raczej kupiłabym coś w tym stylu www.mirjan24.pl/fotele/5404-fotel-wypoczynkowy-laguna-60-5900100039762.html
  • 21.06.17, 13:26
    Ja polecam designerskie pufy. Nie dosyć, że są funkcjonalne, to naprawdę świetnie wyglądają i "robią" wnętrze. Świetny projekt znajdziesz tutaj: www.project-art.pl/media/_galerie/mieszkanie%20148%20M2%20WARSZAWA%20WIERZBNO/pokoj_telewizyjny_apartament_kominek_pufa.jpg?t=1498044290

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.