Dodaj do ulubionych

Wyciszanie podłogi - wielka płyta

29.01.17, 17:34
Witam na podłodze mam parkiet dębowy i niestety słyszę wszystkie rozmowy sąsiadów pode mną, oni mnie niestety też słyszą, chciał bym podłogę jakoś wyciszyć, tylko co na ten parkiet położyć, nie chcę zrywać parkietu. Czu gumokorek 4mm + na to pianomat 6mm + na to wykładzina rozwiąże mój problem?

Dźwięki się niosą wyraźnie przez podłogę a nie ściany. Może jeszcze jakiś inne rozwiązanie?
Edytor zaawansowany
  • 29.01.17, 21:33
    na tym forum są setki postów z podobnym kłopotem, nie wiem czy jesteśmy w stanie dodać coś więcej...

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • 30.01.17, 16:46
    Czyli co dodać, ja już nerwowo nie wytrzymuję, najgorsze jest to jak sąsiedzi słyszą co robię i komentują... Włączył telewizor, chodzi po mieszkaniu, rozmawia przez telefon,słuchamuzyki, wsłuchuj sięczego słucha.... Gorzej niż w domu wariatów, z sąsiadem nie ma mowy o porozumieniu, bo to złośliwy cham i o żadnych remontach nie myśli
  • 30.01.17, 17:03
    ...dodać coś więcej ponad to co już tu napisaliśmy, we wcześniejszych postach, które piszemy tu na ten temat od lat.

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • 30.01.17, 17:53
    Tak konkretnie to co dadać, czytam forum, ałe nie wiem co dobre, a na płyty nlachy ołowianek mnie one stać.
  • 02.02.17, 18:52
    Ostatnio na podobny temat rozmawiałem z kolegą z tgbudownictwo.pl/oferta/metamorfozy-uslugi-remontowe-poznan/ i on twierdził, że tylko masa butylowa w połączeniu z pienionym butylokauczukiem zapewnia odpowiednią izolację akustyczną. Robił coś takiego przy jakimś remoncie i efekt był bardzo dobry.
  • 25.02.17, 15:14
    Przymierzam się do prac, co można jeszcze dodać? Obecny plan gumokorek 4mm, pianomat 10mm, na to wyładzina 8mm
  • 28.02.17, 18:45
    Możesz powiedzieć jaka to była skala problemu i na ile to pomogło? Napisz coś więcej
  • 07.03.17, 07:42
    ciezko bedzie wyciszyc podloge nie sciagajac parkietu

www.blogpartykiosk.pl/
  • 07.03.17, 18:15
    Potrafisz to jakoś sensownie wyjaśnić, chodzi o dźwięki powietrzne?
  • 09.03.17, 14:43
    Bez ściągania parkietu ciężko będzie ds zie coś zrobić w tym temacie
  • 09.03.17, 21:47
    Parkiet nie jest przypadkiem dodatkową izolacją? Przecież po zerwqniu będzie o jedną warstwę mniej?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.