Dodaj do ulubionych

Rozbiórka czy remont?

04.08.16, 11:04
Witam. Proszę o poradę w kwestii czy nieruchomość na zał. zdjęciu można wyremontować czy nadaje się jedynie do rozbiórki. Ten dom bardzo mi sie podoba i nachętniej bym go zachowała ale czy warto? Jak widac na zał. zdjęciach od dachu po ścianie idzie pęknięcie i jesli wystarczyłaby zmiana więźby to ok ale jeśli przyczyna może być inna to już większy problem. Proszę o wasze sugestie.
Tekst linka
Edytor zaawansowany
  • highit 27.06.18, 16:06
    Nie działa dołączony przez Ciebie link, w związku z czym ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie. W sprawie rozbiórek skonsultuj się z anion-transport.pl/wyburzenia-i-rozbiorki Okazać się może, że zbędna będzie rozbiórka, ale za to np. renowacja. Czasami warto nie posuwać się do tak ostatecznych decyzji ;)
  • jarecki_2 28.06.18, 07:41
    link działa doskonale jak sądzę, to jest właśnie ta sytuacja, która zabiła to forum. Moderator nic nie robi a powinien eliminować takich spamerów jak Wy.

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • highit 28.06.18, 14:23
    Przykro mi, że uraziłem Ciebie, ale wypraszam sobie nazywanie mnie spamerem. A po drugie link nie działa, co sprawdzałem już dwukrotnie :)
  • jarecki_2 29.06.18, 07:04
    nie dość, że jesteś spamerem (link w Twoim tekście) to jeszcze durniem ponieważ nie orientujesz się, że spamem jest ten wątek, nikt nie chciał wiedzieć czy remontować czy rozbierać tylko Ty, Ja i inni mieli kliknąć w link do strony której trzeba zwiększyć wyświetlenia. Link działa jak ma działać czyli masz wejść na stronę otodom i dokładnie to zrobiłeś do czego został stworzony ten wątek.

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • highit 10.07.18, 15:30
    Panie, ogarnicz tą ilość produkowania się i rozluźnij się :) Link nie działał w momencie wchodzenia przeze mnie na niego i wypaszam sobie słowo spamer. Szczególnie z ust człowieka, który sam reklamuje swoje usługi gdzie popadnie :)
  • rawija 28.06.18, 17:21
    a jest wilgoć i pleśń? bo jeśli w starym domu jest, to moim zdaniem nigdy się tego do końca nie pozbędziesz.to już w ścianach siedzi głęboko
  • 1kurka_wodna1 12.07.18, 13:06
    benia to może wróćmy do tematu? wklej jeszcze raz link, żebyśmy mogli zobaczyć tą nieruchomość i ocenić jeśli istnieje rzeczywiście. Dostaniesz odpowiedz i udowodnisz, że nie jesteś spamerem.
  • wieslawbunek 12.07.18, 16:04
    dobra propozycja kurka_wodna ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.