Dodaj do ulubionych

Balustrady balkonowe? Jakie macie u siebie?

05.06.15, 07:25
Jakie macie u siebie i polecacie balustrady balkonowe? kute,chromowane itp? jakie są mniej więcej ceny, co jest tańsze a co bardziej trwałe?
Edytor zaawansowany
  • piegoosek 09.06.15, 12:13
    ja mam klasyczna, kutą, robioną przez zakład kowalsko-ślusarski, całościowo zanurzana w ocynku, malowana farbą przeciw korozji. wszystko zalezy od stylu domu, my mamy klasyczny, wiec i klasyczna balustrada pasuje.
    balustrada
    co do cen, to o ile dobrze pamietam, placilismy z montazem ok. 1800zl prawie 5 lat temu.
  • bosski6 25.11.15, 08:13
    Dobre balustrady oferuje firma Budmax z Lubonia. Ich ceny są korzystne a na zamówioną balustradę
    czeka się krótko. Pracownicy są bardzo pomocni. Balustrady prezentują się świetnie, myślę, że warto
    skorzystać z usług właśnie tej firmy.
  • fedrek 05.07.17, 15:53
    Polecam firme ESKATT balustrady są już od 676 zł netto. Jeśli ci zależy na jakośći to polecam te ze stali nierdzewnej.
  • danej 07.07.17, 09:51
    Na balkonie mam balustrady Świetnie się prezentują, no i najważniejsze wystarczy przetrzeć je szmatką ,aby odzyskały połysk.Polecam.ze stali nierdzewnej.
  • wasylek88 14.07.17, 20:29
    zalezy ile chcesz wydać, co Ci się podoba, jaki masz klimat na balkonie, tak żeby się balustrada komponowała z reszta wystroju
  • antoni436 16.08.17, 14:35
    Uważam że bardziej trwałe są balustrady ze stali nierdzewnej u mnie dobrze sprawdziły się i wcale nie były takie drogie z bth Import stal.
  • mirelka2290 17.08.17, 14:31
    U mnie są drewniane od www.stolarts.pl/ i jestem mega zadowolona z efektu i samego wykonania. Ale to wszystko zależy od tego, co komu pasuje do domu i gustu. Wiadomo, że trzeba na to zwracać uwagę, bo jak weźmiemy coś, co się nam zupełnie nie podoba, to potem się tylko będziemy z tym męczyć.
  • danej 18.08.17, 14:14
    Drewniane balustrady zewnętrzne trzeba co roku konserwowac.Jak dla mnie szkoda czasu i pieniędzy.Nierdzewne są super.
  • markop123 31.07.18, 10:33
    Na moim balkonie mam balustrady nierdzewne, które zamontowałem 2 lata temu. Nie wyszło to drogo, bo nie płaciłem za montaż. Natomiast jeśli chodzi o materiał to wg mnie najbardziej trwałe i solidne są właśnie balustrady ze stali nierdzewnej.
  • panizkubkiem 13.09.18, 12:18
    Ja polecam połączenie szkła i stali nierdzewnej :) mi najbardziej to przypadło do gustu, balkon wygląda szykownie a cały dom dzięki temu jest nieszablonowy. chrom-system.pl/ to strona na której dostałam całą wycenę, rady i atrakcyjne ceny :) Bardzo polecam firmę Chrom System, ja się na nich nie zawiodłam, maja dużo opcji do wyboru i bardzo precyzyjne wykonanie. Paru moich znajomych też u ich zamawiało balustrady i wszyscy byli zadowoleni :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.