Dodaj do ulubionych

Hala magazynowa

21.05.15, 09:55
Jaki może być koszt wybudowania hali magazynowej o lekkiej konstrukcji stalowej. W hali będą trzymane maszyny budowlane. Chciałbym uzyskać powierzchnię około 800 m kw. Jaki może być koszt - pytam o orientacyjne kwoty.
Edytor zaawansowany
  • maxlenkos 22.05.15, 08:58
    Nie da sie konkretnie odpowiedzieć na to pytanie. Nie napisałeś w jakiej technologii chcesz wybudować tę halę. Poza tym bardzo wiele zależy od projektu. Różne projekty różne ceny. Sam proponuję zastanowić sie nad budowa hali stalowej. Obecnie jest to najczęściej stosowana technologia. Odsyłam do firmy, ktora ma duże doświadczenie w tym zakresie : www.cobouw.pl/hale-stalowe - na strone CoBouw znajdziesz kontakt. Dobrze będzie się ich dopytać. Powinni zrobić wycenę.
  • jacol87 22.05.15, 09:04
    wyślij zapytanie do tej firmy www.montobud.pl/ zajmują się głównie halami magazynowymi
  • kakarolala 18.11.16, 09:17
    Hey, hey? I co postawiłeś te hale?
  • kaziuolala 29.11.16, 09:14
    Ja będę stawiać :) Jeśli o koszty chodzi, to skorzystałem z konfiguratowa ceny dostępnego na stronie Protan Elmark. Wycenili mi co do grosza ile za nią zapłacę.
  • danej 02.12.16, 12:56
    Podobno to teraz intratny interes -postawić halę na własnym gruncie i wynajmować.Czy ta hala będzie murowana czy też ze stalowych elementów?
  • kapusta12tron 23.12.16, 10:36
    tutaj możesz uzyskać informacje w zakresie wyceny, lub kosztorysu - www.nieruchomosci-wycena.com/s10,Nieruchomosci-komercyjne
  • danej 05.01.17, 16:15
    Koszty budowy hali o konstrukcji stalowej są zdecydowanie niższe od kosztów wybudowania murowanej.Takie nowoczesne stalowe hale widziałem na terenie firmy Bth import stal w Krakowie,gdy zawoziłem blachę nierdzewną do obróbki.
  • marcel62bi 16.01.17, 17:34
    Interesujące to rozwiązanie typu lego.Lecz ja zdecydowanie wolę konstrukcje ze stali,bo w miarę łatwo je rozebrać i zmontować w innym miejscu.Widziałem ostatnio taką małą halę zbudowaną przez młodego człowieka ,który dopiero rozkręca produkcję i nie stać go na wynajęcie profesjonalnej firmy budującej takie hale.Sam zaprojektował,zamówił stalowe elementy w bth import stal i postawił z pomocą kumpli.
  • antoni436 09.02.17, 13:42
    Według mnie hala o konstrukcji stalowej, to najlepsze rozwiązanie. Stalowe profile i elementy są trwalsze niż inne.
    Wystarczy rozejrzeć się za firmą wyspecjalizowaną w obróbce stali i zamówić materiał. Montaż takiej hali jest tani, łatwy.
    Też zamawiałem w bth Import Stal.
  • uszaty_skrzat 28.01.17, 19:17
    dla mnie budowała halę stalową firma z pod siedlec , która współpracuje z adz robi dla nich dachy
    grupaluaksiuk polecam fajne iw miarę tanie rozwiązanie a przy tym szybko
  • marcel62bi 03.11.17, 12:20
    takie polecenia warte są rozważenia,jakkolwiek i tak trzeba sprawdzić firmę.Poczytać i popytać o nią.Dla nas ważne jest,aby była to firma " ze stażem " i aby pochodzenie stali nierdzenwnej,z której wykonane są elementy konstrukcyjne była dobrej jakości i wiadomego pochodzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.